Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Niezapomniana Przygoda dla Rodziny w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

0.0 0 Opinii

Niezapomniana Przygoda dla Rodziny w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

597,00 zł

597,00 zł

O prezencie

To nie jest zwykłe wesołe miasteczko. To marzenia, emocje i dobra zabawa. Poczujcie dziecięcą radość, wybierając się do jednego z największych parków rozrywki w Europie! Zapraszamy na Niezapomnianą Przygodę dla Rodziny w Parku Rozrywki Energylandia! Wypisanie wszystkich atrakcji, które tam znajdziecie, jest niemożliwe - są ich dziesiątki, z absolutnie różnych kategorii. Odnajdźcie swój wymarzony sposób na rozrywkę i przekonajcie się, czym zaskoczy Was to wyjątkowe miejsce. Zapraszamy Cię do parku rozrywki: ENERGYLANDIA - Park Rollercoasterów nr 1 w Europie!  Spędźcie wspaniale czas i z uśmiechem na ustach zapewnijcie sobie wspomnienia na całe życie!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostaną wysłane bilety. Pamiętaj aby je wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Wasz prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji. Voucher przeznaczony jest dla trzech osób.

Czy w ramach prezentu możemy korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętajcie tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu istnieje możliwość opuszczenia parku na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproście pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę

Niezapomniana Przygoda dla Rodziny w Parku Rozrywki Energylandia | Zator to wymarzony prezent na urodziny dla przyjaciela. Wspólny wyjazd do parku rozrywki jest gwarancją fantastycznie spędzonego czasu i szerokiego uśmiechu na ustach. Nie ma znaczenia wiek i płeć - wszyscy doskonale się bawią w jednym z największych parków rozrywki w Polsce. Wybierz Voucher do Energylandii i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Całodniowy pobyt w parku rozrywki.

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje całodniowy pobyt w parku rozrywki dla trzech osób. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii