JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Europie staje przed Tobą otworem! Miejsce, które odwiedzają wszyscy - od małych dzieci, przez ich rodziców, na starszych osobach kończąc, zamienia się w Twój plac zabaw! Różnorodne atrakcje i ogromny wybór możliwości wyróżniają Energylandię na tle innych miejsc tego typu, o czym przekonaj się na własne oczy! Rollercoastery, karuzele i wiele innych ekstremalnych zabaw - naszykuj się na dwa dni nieprzerwanej zabawy!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostanie wysłany bilet. Pamiętaj aby go wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Twój prezent obejmuje dwudniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możesz korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętaj tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu do parku istnieje możliwość wyjścia na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproś pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę.

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent na Dzień Ojca, prezent na urodziny

Poszukujesz pomysłu na prezent, z którego Twoja bliska osoba długo będzie mogła czerpać radość? Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Enegrylandia to idealny wybór! To niesamowite przeżycie, które z pewnością na długo zapadnie w pamięć osobie obdarowanej sprawdzi się jako prezent na Święta Bożego Narodzenia lub prezent na Dzień Dziecka!

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwudniowy pobyt w parku rozrywki.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwudniowy pobyt w parku rozrywki dla jednej osoby. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.