Salon Urody i SPA Evolution

Każdy zasługuje na relaks i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Wyjście do SPA z pewnością będzie idealną odskocznią, która przyniesie ukojenie Twojemu ciału i duszy. Jeśli szukasz miejsca z bogatą ofertą masaży i zabiegów kosmetycznych, mieszczący się w Białymstoku - Salon Urody i SPA Evolution będzie dla Ciebie odpowiedni! W swojej ofercie dostępne ma różnorodne masaże takie jak m.in. Masaż Aromaterapeutyczny, Masaż Gorącymi Kamieniami czy Masaż Odżywczy. Ciekawą opcją jest mniej znany Masaż Ayurveda, który jest indyjską formą masażu całego ciała i głowy z zastosowaniem ciepłych olejków avocado lub migdałowego. W usługach Salonu Urody i SPA Evolution znajdziesz także różne Zabiegi na Twarz czy Pakiety dla Dwojga. Zapoznaj się z szeroką gamą usług i wybierz tą idealną dla Ciebie i Twoich bliskich!
Szukaj po kategorii

Salon Urody i SPA Evolution Białystok

Salon Urody i SPA Evoultion to salon masażu w Białymstoku bazujący na produktach znanej marki Thalgo- lidera branży spa, który zrewolucjonizował rynek. Szeroka gama usług jest zdecydowanie atutem tego miejsca- od zabiegów na twarz, po masaże orientalne, czy też pakiety dla dwojga.

Salon Urody i SPA Evolution w Białymstoku

Oferta salonu obejmuje wiele różnych masaży, w tym także egotyczny masaż ayurveda, który wpływa zbawiennie na harmonię organizmu. Ten indyjski masaż wykonywany jest za pomocą ciepłego olejku migdałowego. Jest to jeden z najstarszych systemów leczniczych, mający mocny wpływ na stan zdrowia, ale także i samopoczucie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.