Top Prezenty w Kielcach

Kielce - siedziba województwa świętokrzyskiego i centrum regionu to miasto bogatej historii, zabytków i legend, a także licznych pomników i pięknych rezerwatów przyrody. To jednak także punkt na mapie przeżyć Wyjątkowego Prezentu. Jeśli masz właśnie w planach odwiedzić to miejsce lub należysz do jego mieszkańców, przetestuj nasze propozycje lub podaruj przeżycie bliskiej ci osobie.
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 41

Jak doskonale wiedzą fani motoryzacji ulokowany w pobliżu miasta Tor Kielce to doskonałe miejsce na przetestowanie swoich umiejętności za kierownicą wielu motoryzacyjnych perełek. Z naszym voucherem możesz zasiąść między innymi za kierownicą niesamowitego Lamborghini Huracan, znakomitego następcy Gallardo. Łowcy wrażeń rodem z filmów akcji wypróbują także w Kielcach wiele wariantów broni palnej. Podczas swojej wizyty na strzelnicy możesz spróbować swoich sił m.in. z rewolwerem, słynnym AK-47, zwanym po prostu „Kałasznikowem”, a nawet bronią historyczną! Zwolennicy jazdy terenowej z pewnością będą się świetnie bawić w czasie wyprawy na kładach. Ci zaś, którzy poszukują wytchnienia od codziennych obowiązków zaznają go w spa, wybierając masaż relaksacyjny lub zachęcający aromatem uwielbianego przez wielu przysmaku masaż czekoladowy.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.