Survival Twardziel - Trzydniowa Szkoła Przetrwania

0.0 0 Opinii

Survival Twardziel - Trzydniowa Szkoła Przetrwania


Piotrków Trybunalski (okolice), Sulejów (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1099,99 zł

1099,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz wyzwania? Utrata kontaktu ze światem zewnętrznym wzbudza w Tobie nie tyle szok, a fascynację? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Wybierz się na Survival - Trzydniową Szkołę Przetrwania, w którym zdasz się na własny instynkt przetrwania i umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach. To survival pisany wielką literą, bo na nim nie tylko nauczysz się podstawowych technik rozpalania ognia, zdobywania wody pitnej i orientacji w terenie, ale również przejdziesz szkolenie, sprawdzające Twoją kondycję fizyczną i psychiczną! Dodatkowo poznasz elementy szkoleń dla jednostek wysyłanych na misję do miejsc, posiadających status podwyższonego ryzyka. To sprawdzian godny prawdziwych komandosów!

Co obejmuje prezent?

Kurs szkoleniowy z zakresu technik surivalowych (rozpalanie ogania, pozyskiwanie i uzdatnianie wody pitnej, organizacja schronienia, metod odnajdywania położenia, metod sygnalizacji ratunkowej) oraz umiejętności radzenia sobie w terenie o podwyższonym stopniu ryzyka z narażeniem na pojmanie ( nauka mowy niewerbalnej, technik prowadzenia zwiadu-rozpoznania, kamuflażu, specjalne techniki przetrwania pozwalające na pozostanie niewykrytym, formacje, obserwacja, łączność, szkic taktyczny, trening kondycyjny, orientacja terenowa, procedury Medevac)

Ile trwa realizacja prezentu ?

Realizacja prezentu trwa 72 godziny, może jednak zostać skrócona na życzenie obdarowanego.

Jakie przedmioty należy ze sobą zabrać ?

Wymagane jest posiadanie plecka, śpiwora i karimaty, dwóch par butów (za kostkę), noża, żywności i odzieży adekwatnej do warunków atmosferycznych

Survival - Trzydniowa Szkoła Przetrwania sprwadzi się jako pominek dla Brata, Syna czy Ojca. To aktywne przeżycie dostarczy jemu niezapomnianych emocji, a przede wszystkim pozwoli zweryfikować swój temperament. Wyzwanie to podaruj bliskim na urodziny czy Święta, a z pewnością będziesz pod wrażeniem nabytych przez nich umiejętności taktycznych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piotrków Trybunalski (okolice), Sulejów (okolice)

Obowiązujący strój

Zabierz ubrania odpowiednie do pory roku i warunków pogodowych oraz 2 wygodne buty za kostkę.

Czas trwania

72 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: żywność, plecak, śpiwór, karimatę, nóż. Opcjonalnie: kredkę maskującą, odzież przeciwdeszczową, podstawowe środki pierwszej pomocy (przeciwbólowe + opatrunkowe), łyżkę, zapasową odzież, zestaw przetrwania/puszka survivalowa (zawartość według uznania), latarkę, przybory piśmiennicze, linka/gruby sznur ok. 4m, zapasowy telefon komórkowy.

Minimalny wiek uczestnika 18 lat. Miejsce zbiórki oraz termin szkolenia po uprzednim zapisie w systemie ASG Predators. Prosimy o zabranie vouchera na miejsce szkolenia.

Dostępne terminy należy sprawdzić na stronie wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ASG Predators

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.