JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Survival - Trzydniowa Szkoła Przetrwania

Survival - Trzydniowa Szkoła Przetrwania


Sulejów (okolice) / Piotrków Trybunalski (okolice)
1 os.

849,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
849,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiasz wyzwania? Utrata kontaktu ze światem zewnętrznym wzbudza w Tobie nie tyle szok, a fascynację? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Wybierz się na Survival - Trzydniową Szkołę Przetrwania, w którym zdasz się na własny instynkt przetrwania i umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach. To survival pisany wielką literą, bo na nim nie tylko nauczysz się podstawowych technik rozpalania ognia, zdobywania wody pitnej i orientacji w terenie, ale również przejdziesz szkolenie, sprawdzające Twoją kondycję fizyczną i psychiczną! Dodatkowo poznasz elementy szkoleń dla jednostek wysyłanych na misję do miejsc, posiadających status podwyższonego ryzyka. To sprawdzian godny prawdziwych komandosów!

Co obejmuje prezent?

Kurs szkoleniowy z zakresu technik surivalowych (rozpalanie ogania, pozyskiwanie i uzdatnianie wody pitnej, organizacja schronienia, metod odnajdywania położenia, metod sygnalizacji ratunkowej) oraz umiejętności radzenia sobie w terenie o podwyższonym stopniu ryzyka z narażeniem na pojmanie ( nauka mowy niewerbalnej, technik prowadzenia zwiadu-rozpoznania, kamuflażu, specjalne techniki przetrwania pozwalające na pozostanie niewykrytym, formacje, obserwacja, łączność, szkic taktyczny, trening kondycyjny, orientacja terenowa, procedury Medevac)

Ile trwa realizacja prezentu ?

Realizacja prezentu trwa 72 godziny, może jednak zostać skrócona na życzenie obdarowanego.

Jakie przedmioty należy ze sobą zabrać ?

Wymagane jest posiadanie plecka, śpiwora i karimaty, dwóch par butów (za kostkę), noża, żywności i odzieży adekwatnej do warunków atmosferycznych

Survival - Trzydniowa Szkoła Przetrwania sprwadzi się jako pominek dla Brata, Syna czy Ojca. To aktywne przeżycie dostarczy jemu niezapomnianych emocji, a przede wszystkim pozwoli zweryfikować swój temperament. Wyzwanie to podaruj bliskim na urodziny czy Święta, a z pewnością będziesz pod wrażeniem nabytych przez nich umiejętności taktycznych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sulejów (okolice) / Piotrków Trybunalski (okolice)

Obowiązujący strój

Zabierz ubrania odpowiednie do pory roku i warunków pogodowych oraz 2 wygodne buty za kostkę.

Czas trwania

72 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Uczestnik powinien ze sobą zabrać: żywność, plecak, śpiwór, karimatę, nóż. Opcjonalnie: kredkę maskującą, odzież przeciwdeszczową, podstawowe środki pierwszej pomocy (przeciwbólowe + opatrunkowe), łyżkę, zapasową odzież, zestaw przetrwania/puszka survivalowa (zawartość według uznania), latarkę, przybory piśmiennicze, linka/gruby sznur ok. 4m, zapasowy telefon komórkowy.

Minimalny wiek uczestnika 18 lat. Miejsce zbiórki oraz termin szkolenia po uprzednim zapisie w systemie ASG Predators. Prosimy o zabranie vouchera na miejsce szkolenia.

Dostępne terminy należy sprawdzić na stronie wykonawcy.



LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.