(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zaprojektuj Swoje Klapki | 250 zł | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Zaprojektuj Swoje Klapki | 250 zł | Wiele Lokalizacji


Dostęp na terenie całego kraju.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

250,00 zł

250,00 zł

O prezencie

Przełam schematy i wyzwól swoją kreatywność. W jaki sposób? Po prostu Zaprojektuj Swoje Klapki Premium! Ponad 1000 kombinacji pozwoli Ci wyrazić siebie i zaskoczyć swoich bliskich, gdy pierwszy raz założysz swoje unikalne klapki. Stworzone przez Ciebie, więc jedyne w swoim rodzaju - dokładnie takie jak sobie wymarzyłeś! Zobacz ile radości daje tworzenie i noszenie spersonalizowanej rzeczy. Stwórz wyjątkowy wzór, który wszyscy będą podziwiać! Ograniczenia? Tylko w wyobraźni!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje możliwość stworzenia swoich własnych klapek, w rozmiarze do 42. Jest to Voucher kwotowy na sumę 250 zł. Przeznaczony jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
W ramach prezentu otrzymasz dostęp do portalu, który umożliwi Ci stworzenie swoich własnych klapek. Personalizować swoje klapki możesz poprzez m.in.: wybór koloru klapek, podeszw i pasków, wybór wstążek i charmsów. Klapki możesz tworzyć dowolną ilość czasu.

Czy klapki zostaną do mnie dostarczone?
Tak, po zaprojektowaniu, klapki dotrą na adres, który wskażesz.

Zaprojektuj Swoje Klapki  sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, prezent dla koleżanki, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent, który wywoła dużo uśmiechu i radości? Fajnie, jakby przy okazji był praktyczną rzeczą? Rozwiązaniem jest możliwość Zaprojektowania Własnych Klapek Premium! Wspaniały podarunek, który pozwoli poruszyć wyobraźnie, sprawdzi się na Mikołajki lub Święta Bożego Narodzenia. Będzie również dobrym wyborem na osiemnastkę lub imieniny! Podaruj oryginalny prezent!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całego kraju.

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 3 tygodni od złożenia zamówienia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Nie dotyczy

Ważne informacje

Locco to połączenie wysokiej jakości „japonek” z biżuteryjnymi charmsami i dekoracyjnymi wstążkami. Wykonawca zapewnia zaprojektowanie własnych klapek oraz dostarczenie ich do osoby obdarowanej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Locco

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje