Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty | Kielce

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Gokarty | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,99 zł

49,99 zł

O prezencie

Czy wiesz jakie to uczucie jechać z dużą prędkością, będąc jedynie kilka centymetrów nad ziemią? Teraz masz okazję się przekonać! Zapraszamy na Gokarty! Wejdź na tor kartingowy i przygotuj się na zastrzyk adrenaliny. Opanuj maszynę i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas! Sprawdź, jak poradzisz sobie na zakrętach i czy wyprzedzisz kogoś na prostej. Przekonaj się czy masz umiejętności wystarczające do pobicia rekordu toru. Tor, gokarty, warkot silników oraz świetna zabawa czekają na Ciebie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę gokartem po torze, trwającą około 8 minut.

Jakie wymagania należy spełnić, by jeździć gokartami?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 135 cm wzrostu i o maksymalnej wadze 120 kg. Niepełnoletni zawodnicy są rejestrowani przez dorosłych opiekunów.

Jakimi gokartami będziemy jeździć?
Do dyspozycji są dwa typy gokartów: Gokarty Senior (dla osób od 150 cm wzrostu) i Gokarty Junior (dla osób od 135 cm wzrostu).

Gokarty sprawdzą się jako:
prezent na urodziny, prezent na Święta Bożego Narodzenia, prezent dla nastolatka.

Brak pomysłu na prezent spędza Ci sen z powiek? Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Ten prezent na każdą kieszeń to gwarancja dobrej zabawy, rywalizacji i odjazdowych wspomnień. Wykaż się kreatywnością i podaruj niecodzienny upominek, który zrobi wrażenie na każdym! Ten prezent równięż sprawdzi się świetnie jako prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Obowiązuje strój sportowy, obuwie pełne, sportowe na płaskim obcasie.

Czas trwania

8 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 135 cm wzrostu i o maksymalnej wadze 120 kg. Niepełnoletni zawodnicy są rejestrowani przez dorosłych opiekunów. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 10 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 10zł. Do dyspozycji są dwa typy gokartów: Gokarty Senior (dla osób od 150 cm wzrostu) i Gokarty Junior (dla osób od 135 cm wzrostu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

E1Gokart

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

 

Wszystko super!

Zobacz inne propozycje