Gokarty | Kielce

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Gokarty | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

44,99 zł

44,99 zł

O prezencie

Czy wiesz jakie to uczucie jechać z dużą prędkością, będąc jedynie kilka centymetrów nad ziemią? Teraz masz okazję się przekonać! Zapraszamy na Gokarty! Wejdź na tor kartingowy i przygotuj się na zastrzyk adrenaliny. Opanuj maszynę i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas! Sprawdź, jak poradzisz sobie na zakrętach i czy wyprzedzisz kogoś na prostej. Przekonaj się czy masz umiejętności wystarczające do pobicia rekordu toru. Tor, gokarty, warkot silników oraz świetna zabawa czekają na Ciebie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę gokartem po torze, trwającą około 8 minut.

Jaki jest minimalny wiek?
Musisz mieć co najmniej 6 lat, aby zasiąść za sterami gokartu.

Czy możesz przyjść samemu na realizację prezentu?
Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią to wymagana jest obecność opiekuna prawnego.

Gokarty sprawdzą się jako:
prezent na urodziny, prezent na Święta Bożego Narodzenia, prezent dla nastolatka.

Brak pomysłu na prezent spędza Ci sen z powiek? Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Ten prezent na każdą kieszeń to gwarancja dobrej zabawy, rywalizacji i odjazdowych wspomnień. Wykaż się kreatywnością i podaruj niecodzienny upominek, który zrobi wrażenie na każdym! Ten prezent równięż sprawdzi się świetnie jako prezent na Dzień Dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

8 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji prezentu. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 8 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 5zł. Przed dokonaniem rezerwacji terminu należy sprawdzić dostępność toru na stronie http://www.e1gokart.pl/ . Na 24 godziny przed potwierdzonym terminem rezerwacji prosimy o powtórne sprawdzenie dostępności toru na stronie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

E1Gokart

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

 

Wszystko super!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.