(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalne Prezenty

Skok ze spadochronem czy zejście po ścianie budynku? Poznaj przeżycia z kategorii Ekstremalne Prezenty! Wybierz szalone emocje i podaruj bliskiej osobie spełnienie najskrytszych marzeń! Prezenty pełne adrenaliny i emocji czekają właśnie w tej kategorii! 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 50

Ekstremalne prezenty dla miłośników mocnych wrażeń

Wiemy, że są wśród nas tacy, którzy spokój cenią jedynie jako kontrast do ekstremalnych wrażeń. Na przykład wówczas, gdy stoją na jednym z najwyższych szczytów świta i napawają się zapierającym dech w piersiach widokiem. Albo wtedy, kiedy łapią oddech po przebiegnięciu ważnego maratonu, czy też podczas dotykania stopami ziemi po skoku ze spadochronem. Innymi słowy, spokój i komfort nie leżą w ich naturze... Na szczęście Wyjątkowy Prezent ceni i podziela zew przygody, a pociąg do silnych wrażeń zapoczątkował ideę prezentów w formie przeżyć. Dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie najbardziej ekstremalnych prezentów, które możesz podarować zarówno sobie, jak i swoim bliskim. Spełniaj marzenia i podejmij wyzwanie lub skorzystaj z ekstremalnych form rozrywki w chwili wolnej od bicia życiowych rekordów! Gotowy na dawkę adrenaliny? Znajdź idealny podarunek, który spełni Twoje fantazje!

Dawka adrenaliny dla każdego

Jeśli nie należysz do elitarnego grona największych śmiałków i poszukiwaczy przygód, nie przejmuj się. Ty także znajdziesz prezent, który zmrozi Ci krew w żyłach lub na chwilę pozbawi tchu. Nie musisz od razu skakać ze spadochronem lub na bungee, by świetnie się bawić. Dostosuj dawkę adrenaliny do swoich potrzeb! Możesz rozpocząć swoją przygodę z silnymi wrażeniami podczas zjazdu tyorlką albo wejściu wspinaczkowym w uprzęży, która maksymalnie zadba o Twoje bezpieczeństwo. A kiedy będziesz gotów, by pójść o krok dalej, możesz sprzeniewierzyć się prawom grawitacji w Tunelu Aerodynamicznym albo wprost przeciwnie – zaszaleń i poddać się im podczas skoku na linie. Chcesz połączyć swoją ekstremalną przygodę z niesamowitymi widokami? Wznieś się w przestworza motoparalotni i ciesz się zapierającą dech w piersiach panoramą. Daj się wystrzelić z ludzkiej procy, znajdź w sobie odwagę do pędzenia ku ziemi z zawrotną prędkością w czasie skoku ze spadochronem lub wsiądź do kabiny monster trucka i pokonaj przeszkody stojące na Twojej drodze. Potrzebujesz jeszcze większej dawki adrenaliny? Pragniesz wystawić na próbę nie tylko siebie, ale także swoją drugą połówkę? Nie ma problemu! Ekstremalna Noc na Skale dla Dwojga to opcja dla prawdziwych twardzieli, którym niestraszna wysokość, dzika natura i ...skazanie tylko na swojego partnera. Wolisz doznawać emocji w pojedynkę? Zbadaj głębie jezior i mórz podczas nurkowania albo zejdź po pionowej ścianie prawie czterdziestometrowego budynku! Walk In The Sky to totalnie nowy sposób na zapewnienie sobie dawki adrenaliny. Świetnie sprawdzi się na prezent dla dziewczyny, jak i upominek z okazji Chłopaka. A może sam odważysz się zejść twarzą do dołu po ścianie wieżowca? Wybierz jedną z opcji i zafunduj sobie porządny zastrzyk adrenaliny!

Skok ze spadochronem - czy warto spełniać marzenia?

Skok spadochronowy to nierzadko nasze największe marzenie lub cel do zrealizowania w swoim życiu W końcu zobaczyć świat z wysokości 4000 metrów to prawdziwy luksus, a emocje, których doświadczamy podczas skoku, sięgają zenitu! To niesamowita dawka adrenaliny, ale także wzrost odwagi i pewności siebie. Bo jeśli mogę skoczyć ze spadochronu, to mogę zrobić wszystko! Mimo to nie każdy ma odwagę, by zdecydować się na tę ekstremalną rozrywkę i zwyczajnie zaszaleć, kupując sobie voucher na Skok ze Spadochronem. Brak czasu, odpowiedniej chwili w życiu, czy pieniędzy to przeważnie tylko wymówki spowodowane brakiem odwagi. Ale czy to od razu powód, by rezygnować z marzeń? Oczywiście, że nie! Spełnij marzenie swoich bliskich, wręczając im Voucher na skok spadochronem z filmowaniem i zdjęciami, by wreszcie przeżyli najwspanialszą przygodę w swoim życiu! Dzięki pamiątkom w postaci filmu i zdjęć będą mogli nie tylko podzielić się emocjami z bliskimi, ale również wrócić do wspomnień w dowolnym momencie swojego życia. A może sam pragniesz wznieść się ponad chmury i skoczyć z niecodziennej wysokości? Odważ się i spełnij swoje marzenie o skoku ze spadochronem!

Sportowe emocje dla fanów mocnych wrażeń

Sport potrafi wzbudzić emocje nawet ten oglądany w telewizji! Wcale nie trzeba ruszać się z kanapy, by poczuć dreszczyk na plecach, a na trybunach stadionu nietrudno o przypływ adrenaliny. Ale co zrobić, kiedy Tobie nie wystarczy samo patrzenie? Pragniesz doświadczyć ekstremalnych emocji na własnej skórze? Otwórz się na wyjątkową radość z życia, jaką dają sporty ekstremalne uprawiane na świeżym powietrzu! Poznaj Mountainboard i ciesz się niesamowitą satysfakcją, jaką przyniesie Ci nowa pasja. Czy wiesz, na czym polegają te stosunkowo nowe sporty ekstremalne? Jeżeli Twoim ulubionym sportem zimowym jest snowboard, koniecznie spróbuj mountainboardu, który powstał z inspiracji śnieżnej jazdy na desce. Od ziemi wolisz wodę? Wybierz Voucher na hydro zabawę, który umożliwi Ci spróbowanie swoich sił na Flyboardzie. Wznieś się powietrze na odrzutowych butach i uważaj, by nie uderzyć o taflę wody. Podejmij wyzwanie i skosztuj najgorętszych sportowych emocji lub podaruj je w prezencie urodzinowym bliskiej osobie!