(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury dla Dwojga | Łódź

0.0 0 Opinii

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Chcielibyście przeżyć wspólną przygodę, która Wam obojgu zagwarantuje fantastyczną zabawę? Jest w Łodzi takie miejsce – rzuca ono wyzwanie poszukiwaczom niecodziennych wrażeń, którym nie brakuje odwagi. Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury na wysokości piętnastu metrów to doświadczenie niepowtarzalne. Dlatego warto wyzbyć się strachu, aby podjąć wyzwanie i cieszyć się ekstremalnymi emocjami, a także wspaniałym widokiem jaki roztacza się na rynek i manufakturę. Takiej okazji, nie możecie przegapić. Nastawcie się na dużo świetnej zabawy!

Co obejmuje prezent?

Zjazd tyrolski nad rynkiem łódzkiej Manufaktury.

Jakiej długości i na jakiej wysokości odbywa się zjazd?

Zabawa ma 180 metrów długości i obywa się na wysokości 15 metrów. 

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Zjazd tyrolski przeznaczony jest dla dzieci od lat 4, młodzieży oraz osób dorosłych. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury dla Dwojga | Łódź ten podarunek, to atrakcyjny prezent dla pary przyjaciół, bądź dla zakochanych, którzy lubią aktywnie spędzać czas we dwoje. Osoby, które wierzą w hasło mówiące, że życie to przygoda i poszukują wyjątkowych doświadczeń na każdym kroku będą zachwycone!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 15 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Realizacja wiąże się z opłatą pobieraną przy wejściu do Muzeum Fabryki za wstęp na taras widokowy. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Prezent można zrealizować osobno lub w tandemie. Łączna waga uczestników w zjeździe tandemowym to 180 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WYJŚCIE EWAKUACYJNE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje