Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury dla Dwojga | Łódź

0.0 0 Opinie

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

60,00 zł

60,00 zł

O prezencie

Chcielibyście przeżyć wspólną przygodę, która Wam obojgu zagwarantuje fantastyczną zabawę? Jest w Łodzi takie miejsce – rzuca ono wyzwanie poszukiwaczom niecodziennych wrażeń, którym nie brakuje odwagi. Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury na wysokości piętnastu metrów to doświadczenie niepowtarzalne. Dlatego warto wyzbyć się strachu, aby podjąć wyzwanie i cieszyć się ekstremalnymi emocjami, a także wspaniałym widokiem jaki roztacza się na rynek i manufakturę. Takiej okazji, nie możecie przegapić. Nastawcie się na dużo świetnej zabawy!

Co obejmuje prezent?

Zjazd tyrolski nad rynkiem łódzkiej Manufaktury.

Jakiej długości i na jakiej wysokości odbywa się zjazd?

Zabawa ma 180 metrów długości i obywa się na wysokości 15 metrów. 

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Zjazd tyrolski przeznaczony jest dla dzieci od lat 4, młodzieży oraz osób dorosłych. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury dla Dwojga | Łódź ten podarunek, to atrakcyjny prezent dla pary przyjaciół, bądź dla zakochanych, którzy lubią aktywnie spędzać czas we dwoje. Osoby, które wierzą w hasło mówiące, że życie to przygoda i poszukują wyjątkowych doświadczeń na każdym kroku będą zachwycone!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 15 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Realizacja wiąże się z opłatą pobieraną przy wejściu do Muzeum Fabryki za wstęp na taras widokowy: bilet ulgowy: 1,50 zł, bilet normalny 3 zł. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Prezent można zrealizować osobno lub w tandemie. Łączna waga uczestników w zjeździe tandemowym to 180 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WYJŚCIE EWAKUACYJNE

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.