Ekstremalna Przygoda w Adventure Park | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Ekstremalna Przygoda w Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,99 zł

109,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz parki linowe i aktywny wypoczynek? W takim razie to przeżycie powstało z myślą o Tobie! Swoją przygodę zaczniesz od przeszkolenia teoretycznego. Gdy tylko doświadczony instruktor zapozna Cię ze sprzętem ruszysz na pierwszy etap swojej ekstremalnej przygody na wysokościach. Skok adrenaliny podniesie Ci ciśnienie, a zjazdy tyrolskie między atrakcjami zagwarantują niezapomnaine chwile radości. Ekstremalna Przygoda w Parku Linowym to ciekawe doświadczenie oraz znakomity sprawdzian sprawności.

Co obejmuje przezycie?

Ektremalna przygoda obejmuje wejście do parku linowego, skok adrenaliny oraz tyrolki- zjazdy linowe.

 

Ekstremalna Przygoda w Adventure Park | Trójmiasto sprawdzi się jako prezent gwiazdkowy. To bilet wstępu na przeżycie, które łączy w sobie niesamowitą frajdę i wspaniałe wspomnienia. Genialny prezent na święta jest na wyciągnięcie dłoni! Otwórz naszą księgę przeżyć i wybierz ciekawy prezent dla bliskiej osoby.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

1 wejście

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Ektremalna przygoda obejmuje wejście do parku linowego, skok adrenaliny oraz tyrolki- zjazdy linowe. Minimalny wiek uczestników prezentu to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimalnie 175 cm


Sprawdź na mapie


Realizacja

ADVENTURE PARK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.