JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok na Linie "DREAM JUMP" dla Dwojga | 2Wieże | Warszawa

Skok na Linie "DREAM JUMP" dla Dwojga | 2Wieże | Warszawa


Warszawa
2 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kochacie adrenalinę i wyzwania? Lubicie aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to Dream Jump dla Dwojga powstał z myślą o Was! Wejdźcie na dwudziestosześciometrową wieżę i przekonajcie się na własnej skórze, na czym polega magia tego skoku. Załóżcie uprząż, spójrzcie jak wygląda ziemia z dużej wysokości... i skaczcie w dół. W odróżnieniu od skoku na bungee tutaj nie asekuruje Was gumowa lina, lecz cały system lin alpinistycznych. Dzięki temu skok jest dłuższy, zatrzymujecie się tuż nad ziemią i możecie spadać stopami w dół. A może chcecie zrobić salto? Teraz macie taką możliwość! Poczujcie niesamowitą adrenalinę i ogromne emocje połączone z niecodzienną przyjemnością swobodnego spadania. Odważycie się oddać skok po niebanalne wspomnienia?

Co obejmuje prezent?
Opiekę profesjonalnego Instruktora, sprzęt niezbędny do realizacji oraz skok "Dream Jump" dla dwóch osób, który oddawany jest z wysokości 26 metrów!

Jaki jest wymagany minimalny wiek aby móc zrealizować skok?
Skoczyć mogą wyłącznie osoby powyżej 13 r.ż. Niepełnoletni, mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

Skok na Linie "DREAM JUMP" dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na Walentynki, prezent dla znajomych

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? A może potrzebny Ci jest niebanalny pomysł na Walentynki lub rocznicę? Dream Jump dla Dwojga to genialny upominek, który nie tylko sprawia wielką radość, lecz także zapewnia miłe wspomnienia. Niezależnie od tego, czy potrzebny CI jest prezent dla męża, chłopaka narzeczonego, czy też dla żony lub dziewczyny, jesteśmy pewni, że ten ekstremalny prezent z pewnością zapewni im całą masę dobrej zabawy. Pamiętaj! Życie to przygoda, podaruj swoim bliskim ciekawy podarunek i pozwól, aby odkryli w sobie nową pasję.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, jednak deszcz oraz silny wiatr uniemożliwiają realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą oddawać skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Wieże mają 26 metrów wysokości.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.