JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok na Linie "Dream Jump" dla Dwojga | 2wieże

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok na Linie "Dream Jump" dla Dwojga | 2wieże

Warszawa
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochacie adrenalinę i wyzwania? Lubicie aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to Dream Jump dla Dwojga powstał z myślą o Was! Wejdźcie na dwudziestosześciometrową wieżę i przekonajcie się na własnej skórze, na czym polega magia tego skoku. Załóżcie uprząż, spójrzcie jak wygląda ziemia z dużej wysokości... i skaczcie w dół. W odróżnieniu od skoku na bungee tutaj nie asekuruje Was gumowa lina, lecz cały system lin alpinistycznych. Dzięki temu skok jest dłuższy, zatrzymujecie się tuż nad ziemią i możecie spadać stopami w dół. A może chcecie zrobić salto? Teraz macie taką możliwość! Poczujcie niesamowitą adrenalinę i ogromne emocje połączone z niecodzienną przyjemnością swobodnego spadania. Odważycie się oddać skok po niebanalne wspomnienia?

Prezent obejmuje:

  • Opiekę profesjonanego Instruktora,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji,
  • "Dream Jump" - skok z 26 metrów wykorzystujący specjalny system lin.


Nie masz pomysłu na prezent dla pary? A może potrzebny Ci jest niebanalny pomysł na Walentynki lub rocznicę? Dream Jump dla Dwojga to genialny upominek, który nie tylko sprawia wielką radość, lecz także zapewnia miłe wspomnienia. Niezależnie od tego, czy potrzebny CI jest prezent dla męża, chłopaka narzeczonego, czy też dla żony lub dziewczyny, jesteśmy pewni, ze ten ekstremalny prezent z pewnością zapewni im cała masę dobrej zabawy. Pamiętaj! Życie to przygoda, podaruj swoim bliskim ciekawy podarunek i pozwól, aby odkryli w sobie nową pasję.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą oddawać skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśniowo-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wieże mają 26 metrów wysokości.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Sortuj wyniki: 765
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Tomasz marciniak

Przeżycie nie do zapomnienia :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.