JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock | Łódź

Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock | Łódź


Łódź

139,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
139,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Karabiny i pistolety są Twoją pasją? A może masz ochotę sprawdzić się w boju? Chcesz skorzystać z niepowtarzalnej okazji, by poczuć niezwykłe emocje towarzyszące strzelaniu z prawdziwych broni? Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock to prezent, który zapewni Ci dawkę wyjątkowych wrażeń! Sprawdź, czy lepiej się czujesz z pistoletem, czy jednak z karabinem i odkryj w swoim życiu nowe hobby! Najlepsi strzelcy świata zaczynali od wizyty na strzelnicy!

Co otrzymasz w ramach prezentu?
Prezent daje Ci możliwość oddania 20 strzałów z AK-47 oraz 10 strzałów z pistoletu Glock na przygotowanym dla Ciebie stanowisku strzeleckim!

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18. roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie. 

Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na wieczór kawalerski, prezent na Dzień Chłopaka.

Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock to świetny pomysł na prezent dla osób, którzy lubią dawkę adrenaliny i doceniają niecodzienne podarunki. Podaruj ten upominek swojej bliskiej osobie i zaskocz ją swoim wyborem - z pewnością się go nie spodziewa! Ta atrakcja świetnie się sprawdzi jako prezent na Dzień Ojca lub prezent urodzinowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się osoba obdarowana wraz z osobą towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
 

Super prezent

Tomasz

Wszystko było jak należy-bez zbędnego oczekiwania ,szkolenie i samo strzelanie. Wszystko jasne i klarowne. Miło i sprawnie.

Bartosz

WOW!

Sylwia

Polecam :))

Michał Mroziński

Bardzo dobrze przygotowanie dla osoby niemającej doświadczenie z bronią. Zapoznanie z zasadami bezpiecznego używania broni krótkiej i długiej. Możliwość strzelania do celów z bliskiej i dalekiej odległości. Bardzo mi się podobało, więc polecam TOP-SHOT innym.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.