Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock | Łódź

5.0 7 Opinii

Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Karabiny i pistolety są Twoją pasją? A może masz ochotę sprawdzić się w boju? Chcesz skorzystać z niepowtarzalnej okazji, by poczuć niezwykłe emocje towarzyszące strzelaniu z prawdziwych broni? Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock to prezent, który zapewni Ci dawkę wyjątkowych wrażeń! Sprawdź, czy lepiej się czujesz z pistoletem, czy jednak z karabinem i odkryj w swoim życiu nowe hobby! Najlepsi strzelcy świata zaczynali od wizyty na strzelnicy!

Co otrzymasz w ramach prezentu?
Prezent daje Ci możliwość oddania 20 strzałów z AK-47 oraz 10 strzałów z pistoletu Glock na przygotowanym dla Ciebie stanowisku strzeleckim!

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18. roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock | Łódź to świetny pomysł na prezent dla osób, którzy lubią dawkę adrenaliny i doceniają niecodzienne podarunki. Podaruj ten upominek swojej bliskiej osobie i zaskocz ją swoim wyborem - z pewnością się go nie spodziewa! Ta atrakcja świetnie się sprawdzi jako prezent na Dzień Ojca lub prezent urodzinowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów lub obecność jednego z nich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Top-Shot

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Sebastian S.

Podarunek w postaci vouchera od mojej narzeczonej zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wybrała dla mnie najlepszy pakiet - strzelanie z Karabinu AK-47 i Pistoletu Glock. To przeżycie, którego absolutnie nie spodziewałem się. Po przybyciu na strzelnicę poczułem niezwykle przyjazną atmosferę. Było widać, że ludzie tam pracują z pasją i zaangażowaniem. Ten prezent to absolutny strzał w dziesiątkę

Marek H.

Forma prezentu przygotowana profesjonalnie. Znakomitą możliwość dopasowania dnia i godziny realizacji usługi. Znakomite podejście pracowników strzelnicy. Moim zdaniem bardzo przyjemna i profesjonalna przygoda.

Dorota

Wyjątkowy prezent :). Konkretne szkolenie i idealna opieka instruktora. Bezpieczeństwo + profesjonalizm = super przeżycie . Polecam Top Shot :)

Przemysław Ż.

Gorąco polecam, zapach prochu +adrenalina pobudzają bardziej niż kawa, był to mój pierwszy raz ale na pewno nie ostatni, instrukcje i opieka instruktora pełna profeska.

Dawid M.

Mega prezent dla każdego faceta. Strzelnica na bardzo wysokim poziomie. Instruktor przeprowadzający szkolenie pierwsza klasa. Śmiało mogę polecić TOP SHOT. Byłem pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Polecam ! :)

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.