eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury | Łódź

5.0 2 Opinii

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,99 zł

49,99 zł

O prezencie

Pragniesz przeżyć coś niezwykłego? Przygodę pełną pozytywnych emocji? Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury to wyjątkowe doświadczenie, które łączy w sobie zarówno ekstremalne wrażenia, jak i doznania estetyczne. Masz okazję do tego, aby w trakcie zjazdu z wysokości piętnastu metrów podziwiać jedną z najpiękniejszych części Łodzi – możliwość spojrzenia na budynek i okolice manufaktury z innej perspektywy, to naprawdę wartościowe przeżycie. Czeka Cię sto osiemdziesiąt metrów fantastycznych przeżyć. Wykorzystaj swój voucher i baw się wyśmienicie!

Co obejmuje prezent?

Zjazd tyrolski nad rynkiem łódzkiej Manufaktury.

Jakiej długości i na jakiej wysokości odbywa się zjazd?

Zabawa ma 180 metrów długości i obywa się na wysokości 15 metrów.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Zjazd tyrolski przeznaczony jest dla dzieci od lat 4, młodzieży oraz osób dorosłych. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Zjazd Tyrolski nad Rynkiem Manufaktury | Łódź to całkowicie oryginalny prezent dla każdego, kto uwielbia doświadczać ekstremalnych emocji i odczuwa nieustanny głód przygody, dostarczającej dużo adrenaliny. Ten podarunek to prawdziwa uczta dla osób poszukujących niecodziennych doświadczeń. Dlatego, jeżeli chcesz wręczyć przyjacielowi bądź komuś z rodziny naprawdę wyjątkowy prezent – musisz bardzo poważnie rozważyć tę konkretną propozycję.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Realizacja wiąże się z opłatą pobieraną przy wejściu do Muzeum Fabryki za wstęp na taras widokowy. Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WYJŚCIE EWAKUACYJNE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Zobacz inne propozycje