Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem | Kraków (okolice)

0.0 0 Opinii

Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem | Kraków (okolice)


Mielec
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

12999,00 zł

12999,00 zł

O prezencie

Marzysz o szalonej, podniebnej przygodzie? Szukasz atrakcji, której nie da się z niczym porównać? Zapraszamy na niepowtarzalne przeżycie - Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem! Wsiądź na pokład prawdziwego, wojskowego odrzutowca - TS 11 - Iskra bis D i ruszaj na spotkanie z przygodą. Doświadczony pilot będzie wykonywał niesamowite akrobacje, które robią wrażenie, gdy patrzy się na nie z ziemi...a co dopiero, gdy jest się ich bohaterem! Lot myśliwcem to niewątpliwie atrakcja, która budzi podziw oraz ekskluzywne przeżycie, które na “własnej skórze” poczuli nieliczni! Możliwość poprowadzenia odrzutowca w powietrzu to niezapomniane uczucie - ciężko porównać je do czegoś innego!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Akrobacyjny Lot Odrzutowcem, dla jednej osoby.

Jak wygląda realizacja przeżycia?

Przybycie na miejsce realizacji
Po przybyciu na miejsce, personel techniczny opowie Ci o samolocie, w którym przeżyjesz swoją przygodę. Następnie poznasz pilota, z którym omówisz warunki pogodowe oraz plan lotu. Oczywiście obowiązkowo musisz założyć spadochron oraz hełm lotniczy. Przed startem, wraz z pilotem, zrobicie tzw. check-listę, czyli sprawdzicie wszystkie niezbędne parametry. Wtedy rozpocznie się zamykanie "owiewki" czyli szyby, która pozwoliłaby podziwiać widoki, gdybyście lecieli trochę wolniej. Czy jesteś gotowy na lot prawdziwym odrzutowcem?

Procedura uruchamiania silnika w odrzutowcu
Po rozpoczęciu uruchamniania silnika, sprawdzicie działanie wszystkich systemów pokładowych. Wychylenie klap i hamulców aerodynamicznych w porządku? Stery działają? W takim razie kontroler z wieży wydaje zgodę na lot i rozpoczynacie kołowanie do progu pasa startowego.

Start i lot
Pilot zwiększa ciąg i, po osiągnięciu odpowiedniej mocy, zwalnia hamulce. Po około 700 metrach, zaczynacie lecieć. Teraz trzeba schować podwozie i klapy. Po osiągnięciu prędkości minimum 300 km/h wykonacie pierwszy skręt. Po osiągnięciu odpowiedniej wysokości pilot omówi praktyczne aspekty sterowania odrzutowcem. Pilot wykona zapierające dech w piersiach akrobacje - takie jak beczki, pętle oraz naprawdę ciasne zakręty. Dodatkowo rozpędzi odrzutowiec niemalże do maksymalnej prędkości! 

Zakończenie lotu
Żeby płynnie przejść do fazy lądowania, najpierw wykonacie efektowny, niski przelot, który nawet największych twardzieli potrafi przysporzyć o dreszczyk strachu. Po wylądowaniu, omówisz z pilotem przebieg całego lotu.

Do końca dnia będziesz mógł obserwować, a nawet uczestniczyć w operacjach lotniczych, przeprowadzanych na płycie lotniska! Poznasz z bliska pracę lotników wojskowych i dowiesz się jak funkcjonuje port lotniczy. W końcu masz się poczuć jak pilot myśliwca, prawda?

Ile czasu potrwa lot?
Akrobacyjny Lot Odrzutowcem potrwa około 30 minut.

Jakim odrzutowcem będę lecieć?
Lot myśliwcem odbywa się na pokładzie samolotu TS 11 - Iskra bis D, który osiąga prędkość maksymalną 720 km/h na wysokości 5000 metrów! Samolot jest wyposażony w sprawne fotele katapultowe oraz spadochrony ratunkowe. Jest to odrzutowiec wojskowy, więc znacznie różni się od samolotów cywilnych.

Jakie wymagania muszę spełnić, aby odbyć lot?
Wymagania, jak na lot odrzutowcem, wcale nie są skomplikowane, musisz jedynie:
- mieć ukończone 18 lat (w przypadku osób młodszych wymagana notarialna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów),
- mieć od 160 do 200 cm wzrostu,
- mieć od 50 do 115 kg wagi,
- mieć ogólny, dobry stan zdrowia,
- nie spożywać alkoholu ani innych używek na minimum 24 godziny przed planowanym lotem.

Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent świąteczny, prezent na rocznicę

Szukasz niezapomnianego przeżycia? Atrakcji, która zaskoczy i zachwyci bliską Ci osobę? Akrobacyjny Lot Zapoznawczy Odrzutowcem to oryginalny pomysł na wymarzony prezent. Fantastyczne emocje i wielka, życiowa przygoda to świetny podarunek dla każdego, kto chciałby zasiąść w prawdziwym, odrzutowym samolocie! Voucher na lot to upominek, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Super prezent, który wybraliśmy przeglądając nasz katalog marzeń, gwarantuje spełnienie najskrytszych marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Mielec

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny, wygodny strój dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

około 30 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Osoba obdarowana otrzyma kombinezon i akcesoria do odbycia lotu. Organizator przeprowadzi szkolenie. Wymagania: ukończone 18 lat, w przypadku osób młodszych wymagana notarialna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów. Wzrost 160-200 cm, waga 50-115 kg, ogólny, dobry stan zdrowia, zakaz spożywania alkoholu na min. 24 h przed realizacją. Zakaz spożywania narkotyków przed lotem. Przeciwwskazania: ciąża, choroby serca, cukrzyca, osoby przyjmujące leki psychotropowe, stany lękowe i klaustrofobia. Przed wykonaniem lotu osoba obdarowana musi podpisać Oświadczenie Woli.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.