(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przejażdżka Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M | Borne Sulinowo

0.0 0 Opinii

Przejażdżka Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M | Borne Sulinowo


Borne Sulinowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,00 zł

69,00 zł

O prezencie

Nowożytne działania zbrojne rzadko kiedy odbywają się bez użycia wojsk desantowych. Przerzucenie oddziałów na teren wroga to kluczowy element wszelkich operacji strategicznych. Z myślą o takich czynnościach stworzono amfibię gąsienicową PTS-M. To niesamowita maszyna, która nie tylko świetnie radzi sobie na lądzie, lecz także na wodzie. Przy wadze własnej wynoszącej 17,7 ton, jest w stanie przetransportować 10 ton ładunku, czyli np. dwa działa kalibru 85 mm wraz z obsługą. Teraz masz okazję poczuć się jak prawdziwy żołnierz zmierzający na pole walki i przejechać się tą legendarną maszyną! Radziecka amfibia pomoże pokonać Ci wszelkie przeszkody terenowe na specjalnym torze i bezpiecznie dowiezie Cię na miejsce. Gotowy na jazdę PTS-M?

Co obejmuje prezent?
20 minutową jazdę Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M.

Jak przebiega realizacja?
Realizacja odbywa się w grupach minimum 10 osobowych. Terminy eventów są odgórnie ustalane przez wykonawcę, do których należy się dostosować.

Jakie są parametry pojazdu?
Wojskowy PTS-M to maksymalna prędkość: 42 km/h. Prędkość z ładunkiem 5t: 30 km/h. Maksymalna prędkość z ładunkiem 10t na wodzie: 10 km/h. Masa własna 17,7 t.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 5 lat.

Przejażdżka Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, podarunek dla męża, prezent na Mikołajki

Prezent dla mężczyzny nie przychodzi Ci do głowy? Nie masz pomysłu na podarunek dla fana Militariów? Szalona Przejażdżka Wojskową Ciężarówką z Napędem 6x6 na pewno wprawi w zachwyt każdego faceta w wieku od 5 do 150 lat! Jeżeli jest Ci potrzebny prezent dla taty, brata, syna, męża czy też chłopaka lub narzeczonego, to nie musisz szukać dalej. Podaruj przeżycie, super prezent z naszego katalogu marzeń, który nie tylko sprawia ogromną radość, lecz także zapewni ogromną dawkę adrenaliny. Jeżeli bliska Ci osoba kocha wojskowe maszyny, zapach benzyny i błoto, to ten prezent z pewnością ją ucieszy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borne Sulinowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Jazda trwa około 20 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest cały rok. Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Przeżycie organizowane jest w grupach minimum 10 osobowych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militarne Borne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Alicja S.

CIEKAWIE I MIŁO SPĘDZONY CZAS,TROCHĘ ADRENALINY. PAN KAMIL-FAJNY,KONTAKTOWY GOŚĆ, ODPOWIEDNIA OSOBA NA TYM STANOWISKU. POLECAM

Zobacz inne propozycje