Przejażdżka Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M | Borne Sulinowo

0.0 0 Opinie

Przejażdżka Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M | Borne Sulinowo


Borne Sulinowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,00 zł

69,00 zł

O prezencie

Nowożytne działania zbrojne rzadko kiedy odbywają się bez użycia wojsk desantowych. Przerzucenie oddziałów na teren wroga to kluczowy element wszelkich operacji strategicznych. Z myślą o takich czynnościach stworzono amfibię gąsienicową PTS-M. To niesamowita maszyna, która nie tylko świetnie radzi sobie na lądzie, lecz także na wodzie. Przy wadze własnej wynoszącej 17,7 ton, jest w stanie przetransportować 10 ton ładunku, czyli np. dwa działa kalibru 85 mm wraz z obsługą. Teraz masz okazję poczuć się jak prawdziwy żołnierz zmierzający na pole walki i przejechać się tą legendarną maszyną! Radziecka amfibia pomoże pokonać Ci wszelkie przeszkody terenowe na specjalnym torze i bezpiecznie dowiezie Cię na miejsce. Gotowy na jazdę PTS-M?

Co obejmuje prezent?
20 minutową jazdę Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M.

Jak przebiega realizacja?
Realizacja odbywa się w grupach minimum 10 osobowych. Terminy eventów są odgórnie ustalane przez wykonawcę, do których należy się dostosować.

Jakie są parametry pojazdu?
Wojskowy PTS-M to maksymalna prędkość: 42 km/h. Prędkość z ładunkiem 5t: 30 km/h. Maksymalna prędkość z ładunkiem 10t na wodzie: 10 km/h. Masa własna 17,7 t.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Minimalny wiek uczestnika to 5 lat.

Przejażdżka Wojskową Amfibią Gąsienicową PTS-M sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, podarunek dla męża, prezent na Mikołajki

Prezent dla mężczyzny nie przychodzi Ci do głowy? Nie masz pomysłu na podarunek dla fana Militariów? Szalona Przejażdżka Wojskową Ciężarówką z Napędem 6x6 na pewno wprawi w zachwyt każdego faceta w wieku od 5 do 150 lat! Jeżeli jest Ci potrzebny prezent dla taty, brata, syna, męża czy też chłopaka lub narzeczonego, to nie musisz szukać dalej. Podaruj przeżycie, super prezent z naszego katalogu marzeń, który nie tylko sprawia ogromną radość, lecz także zapewni ogromną dawkę adrenaliny. Jeżeli bliska Ci osoba kocha wojskowe maszyny, zapach benzyny i błoto, to ten prezent z pewnością ją ucieszy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borne Sulinowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Jazda trwa około 20 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest cały rok. Minimalny wiek uczestnika to 5 lat. Przeżycie organizowane jest w grupach minimum 10 osobowych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militarne Borne

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Alicja S.

CIEKAWIE I MIŁO SPĘDZONY CZAS,TROCHĘ ADRENALINY. PAN KAMIL-FAJNY,KONTAKTOWY GOŚĆ, ODPOWIEDNIA OSOBA NA TYM STANOWISKU. POLECAM

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.