Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1249,99 zł

1249,99 zł

O prezencie

Chcesz poczuć się bezpiecznie na drodze? Chętnie skorzystasz z profesjonalnego szkolenia, które pomoże zwiększyć Twoje umiejętności i szybkość reakcji? Zapraszamy na Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus w Poznaniu! Szkolenie to przede wszystkim zajęcia praktyczne - omijanie przeszkód, pokonywanie serii zakrętów czy wyjście z poślizgu. Nauka radzenia sobie z najtrudniejszymi sytuacjami drogowymi jest inwestycją w bezpieczeństwo i gwarancją poczucia komfortu na drodze.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Szkoleniu z Bezpiecznej Jazdy Plus. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Uczestnik odwiedzi również moduł Safety - Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa. Podczas przeżycia będzie przerwa na lunch i przerwa kawowa.

Jak wygląda program szkolenia?
Program Szkolenia podzielony jest na kilka części:

- Pokaz Statyczny:
Polega na pokazaniu korzyści, wynikających z prawidłowej postawy za kierownicą. Dodatkowo kilka sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów oraz zabezpieczenie bagaży.

- Hamowanie Awaryjne:
Nauczysz się, jak hamować awaryjnie w sytuacji zagrożenia na drodze. Dowiesz się, jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość hamowania oraz jak zmienia się praca systemu ABS w zależności od nawierzchni, którą jedziesz.

- Slalom:
Przekonasz się, jak prawidłowo pokonywać serię trudnych zakrętów i jak połączyć prawidłową postawę za kierownicą z odpowiednią pracą rąk na kierownicy. Zrozumiesz także, dlaczego ważne jest “wodzenie wzrokiem”, czyli prawidłowa obserwacja drogi i otoczenia.

- Omijanie Przeszkody:
Połączenie wiedzy zdobytej podczas nauki hamowania awaryjnego i slalomu. Poznasz kilka sposobów, jak ominąć niespodziewaną przeszkodę.

- Okrąg:
Jest to jazda po niekończącym się zakręcie. Sprawdzisz, czy można hamować na zakręcie i zobaczysz, jak radzić sobie z pod- i nadsterownym poślizgiem.

- Szarpak:
To specjalne urządzenie, które wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie wykorzystanie wcześniej zdobytej wiedzy i opanowanie go.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Szkolenie potrwa około 7-8 godzin.

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy Plus | Poznań sprawdzi się jako prezent dla młodego kierowcy. Nauka kontrolowania pojazdu to świetny sposób, by poprawić swoje bezpieczeństwo i zyskać komfort na drodze. Jest to praktyczny prezent dla każdego młodego (i nie tylko!) kierowcy, który chciałby nauczyć się opanowania w trudnych sytuacjach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

ok. 7 godzin i 30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagane prawo jazdy kat. B. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Szkolenie odbywa się w grupach do 10 osób. Do dyspozycji jest 5 samochodów na 10 osób (po 2 uczestników na samochód), auta to najnowsze modele marki Skoda. Szkolenie odbywa się głównie w weekendy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SKODA Auto Szkoła

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje