Indywidualny Kurs Kitesurfingowy | Jurata

5.0 1 Opinie

Indywidualny Kurs Kitesurfingowy | Jurata


Jurata, Jastarnia
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Marzysz o zastrzyku adrenaliny i dobrej zabawie? Poznaj Kitesurfing i przekonaj się, dlaczego ten sport podbija serca ludzi na całym świecie. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w świat wiatru i wody. Dowiesz się jak zachować bezpieczeństwo oraz w jaki sposób operować latawcem. To absolutne podstawy, po opanowaniu których zaczniesz prawdziwą zabawę. Dowiesz się także na czym polega body drag, czyli bycie holowanym przez latawiec podczas zanurzenia w wodzie. Teraz tylko krok będzie Cię dzielić od zabawy Twojego życia. Przekonaj się, ile emocji, adrenaliny i radości zapewnia ten sport. Opanuj latawiec i sprawdź, czy kitesurfing zostanie Twoją nową pasją. Kite, instruktor i świetna zabawa czekają!

Prezent obejmuje:

  • 4 godziny indywidualnego treningu z instruktorem,
  • Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi sprzętu oraz body drag,
  • Dodatkową godzinę ze sprzętem na samodzielną zabawę.

Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Szukasz przepisu na ekstremalny prezent dla każdego, kto kocha wodę? Indywidualny Kurs Kitesurfingowy to idealny wybór! To niecodzienne przeżycie, które uszczęśliwia i zapewnia trwałe wspomnienia. To nasza recepta na pomysłowy prezent na każdą okazję! Chcesz znaleźć prezent na urodziny lub gwiazdkę? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz super prezent dla swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jurata, Jastarnia

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

4 godziny + po kursie dodatkowo 1h wypożyczenia sprzętu

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Podstawowy pakiet szkoleń, który zawiera zasady bezpieczeństwa, obsługę latawca, wejście do wody z dużym latawcem, pierwsze body dragi. Po kursie dodatkowo 1h wypożyczenia sprzętu. Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Kitesurfingu Surf Bonjo

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zofia Malinowska

Obdarowanemu bardzo spodobał się prezent. Niedawno wykorzystał go i jest tak zadowolony, że z instruktorem umówił się na kolejne lekcje :) Wyjątkowy prezent: kurs kitesurfingowy spełnił jego marzenie i bardzo możliwe, że rozpalił nową pasję :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.