JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Indywidualny Kurs Kitesurfingowy | Jurata

Indywidualny Kurs Kitesurfingowy | Jurata


Jurata, Jastarnia
1 os.

499 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
499 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz o zastrzyku adrenaliny i dobrej zabawie? Poznaj Kitesurfing i przekonaj się, dlaczego ten sport podbija serca ludzi na całym świecie. Doświadczony instruktor wprowadzi Cię w świat wiatru i wody. Dowiesz się jak zachować bezpieczeństwo oraz w jaki sposób operować latawcem. To absolutne podstawy, po opanowaniu których zaczniesz prawdziwą zabawę. Dowiesz się także na czym polega body drag, czyli bycie holowanym przez latawiec podczas zanurzenia w wodzie. Teraz tylko krok będzie Cię dzielić od zabawy Twojego życia. Przekonaj się, ile emocji, adrenaliny i radości zapewnia ten sport. Opanuj latawiec i sprawdź, czy kitesurfing zostanie Twoją nową pasją. Kite, instruktor i świetna zabawa czekają!

Prezent obejmuje:

  • 4 godziny indywidualnego treningu z instruktorem,
  • Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi sprzętu oraz body drag,
  • Dodatkową godzinę ze sprzętem na samodzielną zabawę.

Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Szukasz przepisu na ekstremalny prezent dla każdego, kto kocha wodę? Indywidualny Kurs Kitesurfingowy to idealny wybór! To niecodzienne przeżycie, które uszczęśliwia i zapewnia trwałe wspomnienia. To nasza recepta na pomysłowy prezent na każdą okazję! Chcesz znaleźć prezent na urodziny lub gwiazdkę? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz super prezent dla swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jurata, Jastarnia

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

4 godziny + po kursie dodatkowo 1h wypożyczenia sprzętu

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Podstawowy pakiet szkoleń, który zawiera zasady bezpieczeństwa, obsługę latawca, wejście do wody z dużym latawcem, pierwsze body dragi. Po kursie dodatkowo 1h wypożyczenia sprzętu. Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Zofia Malinowska

Obdarowanemu bardzo spodobał się prezent. Niedawno wykorzystał go i jest tak zadowolony, że z instruktorem umówił się na kolejne lekcje :) Wyjątkowy prezent: kurs kitesurfingowy spełnił jego marzenie i bardzo możliwe, że rozpalił nową pasję :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.