JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rejs Motorówką ze Sternikiem

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rejs Motorówką ze Sternikiem

Wrocław
1-5 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349 zł

Szukacie ekstremalnych emocji we Wrocławiu? Na pokładzie jachtu motorowego na pewno nie będziecie się nudzić. Doświadczony sternik zabierze Was w oszałamiającą przejażdżkę. Nie zabraknie szybkiej jazdy, skoków przez falę i solidnej dawki adrenaliny. Drugą część rejsu stanowi zwiedzanie najpiękniejszych miejsc Wrocławia z pokładu łodzi. Gotowi na mocne emocje i piękne widoki? Motorówka, instruktor i niecodzienna panorama czekają na Was!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wynajem jachtu motorowego wraz z instruktorem oraz paliwo, a także ekstremalnie szybką przejażdżkę i zwiedzanie szlakiem wodnym najpiękniejszych zakątków Wrocławia dla 5 osób.

Ile trwa przeżycie?
Realizacja trwa około 1 godziny.

Jak przebiega trasa rejsu?
Jedna z proponowanych tras rozpoczyna się na przystani HOW Rancho na Grobli następnie Wyspa Opatowicka, Most Grunwaldzki, Katedra, Uniwersytet Wrocławski, a na koniec Wyspa Słodowa.

Czy wiesz, że…
Pływając motorówką w okolicach kanadyjskiego miasta Kamloops Tasha Hunt i Koyne Watson spostrzegli pożar na linii brzegowej. Nie mieli czasu do stracenia, a straż pożarna miała zjawić się dopiero za kilka minut. Do walki z pożarem wykorzystali… silnik swojej motorówki.

Rejs Motorówką ze Sternikiem sprawdzi się jako:
prezent dla taty, upominek dla dziadka, podarunek dla szefa.

Twój szef interesuje się żeglugą? Spraw mu wyjątkowy prezent i wręcz Voucher, dzięki któremu wybierze się w rejs. Zbliża się ważny dzień, a Ty wciąż nie masz prezentu na Dzień Ojca? Rejs motorówką to świetny pomysł na prezent zarówno dla taty, jak i dla dziadka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie i kurtka przeciwwiatrowa.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena obejmuje wynajem motorówki, realizację programu przez doświadczonego sternika oraz paliwo. Trasa rejsu: Przystań HOW Rancho na Grobli - Wyspa Opatowicka - Most Grunwaldzki – Katedra - Uniwersytet Wrocławski - Wyspa Słodowa (proponowana trasa).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1634
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.