Gokarty Tor Poznań

Najdłuższy tor kartingowy w Polsce, najwyższy poziom bezpieczeństwa, fachowa obsługa i tysiące zadowolonych klientów. Gokarty Tor Poznań to miejsce, z którego nie da się wyjść niezadowolonym. Profesjonalna przestrzeń dostosowana zarówno do młodszych, jak i starszych miłośników szybkiej jazdy sprawi, że czas spędzony na torze będzie niezwykle emocjonującym doświadczeniem. Wybierz jedną z dostępnych opcji i ciesz się fantastyczną zabawą, którą zapamiętasz na długo. Gokarty Tor Poznań to miejsce, które z pewnością pokochasz i jeszcze nie raz zapragniesz tu wrócić. Zobacz, w jakich warunkach trenują profesjonaliści i rozpocznij przygodę pełną adrenaliny. Pora wystartować!
Szukaj po kategorii

Gokarty Tor Poznań – profesjonalne podejście i najwyższej jakości sprzęt

Gokarty Tor Poznań to gwarancja doskonałej zabawy na ponad 1000-metrowym torze asfaltowym. Najdłuższy tego typu obiekt w Polsce daje możliwość jazdy w profesjonalnych warunkach, ponieważ dostosowany jest do zawodów rangi Mistrzostw Europy. Poza tym na poznańskim torze czekają na Ciebie i Twoich bliskich gokarty przodujących producentów. Maszyny zadowolą nawet najbardziej wybrednych kierowców i sprawią, że czas spędzony na torze podniesie poziom adrenaliny. To miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. To również wyjątkowa alternatywa dla torów halowych, na których trudno doświadczyć emocji na tak wysokim poziomie. Najwyższa jakość, profesjonalizm i doskonała zabawa – odwiedź Gokarty Tor Poznań i przekonaj się sam, co Cię tam czeka.

Gokarty Tor Poznań – doskonała zabawa dla całej rodziny

Weź udział w wyścigu na najdłuższym torze kartingowym w Polsce i doświadcz ekscytującej zabawy na otwartej przestrzeni. Na miejscu otrzymasz kominiarkę oraz kartę kierowcy. Samodzielny przejazd, wyścig z bliską Ci osobą, a może jazda z dzieckiem? Możliwości jest naprawdę wiele. Gokarty Tor Poznań oferuje bowiem maszyny o mocy 6,5 km, gokart dwuosobowy o mocy 9 km oraz pojazdy przystosowane do dzieci o mocy 4,5 km. Na poznańskim torze każdy znajdzie coś dla siebie. Realizacja przeżycia możliwa jest od maja do połowy września. Jeden wyścig po torze trwa 12 minut.

Karting – poznaj wyjątkową dyscyplinę z Gokarty Tor Poznań

Karting to sport motorowy, który z pewnością sprawia dużo radości i jest dobrą zabawą dla każdego. Niezależnie od wieku i płci. Jazda gokartem to przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. To okazja, aby przeżyć doświadczenie zbliżone do emocji w czasie prawdziwych wyścigów. Swoją przygodę z motoryzacją Robert Kubica rozpoczynał właśnie na torze kartingowym, podobnie jak wiele innych gwiazd Formuły 1, np. Lewis Hamilton oraz Michael Schumacher – wielokrotni mistrzowie świata. Karting uczy nie tylko rywalizacji, ale wzmacnia również charakter i pozwala na rozwinięcie strategicznego sposobu myślenia. To sport, który może być amatorską formą zabawy, jak i początkiem profesjonalnej kariery kierowcy wyścigowego. Zobacz, ile satysfakcji daje jazda gokartem i odwiedź z najbliższymi Gokarty Tor Poznań.

Gokarty Tor Poznań – sprawdź swoje umiejętności na torze

Zobacz, jak wygląda Gokarty Tor Poznań i zmierz się z wyzwaniem, o jakim marzyłeś. Poczuj prawdziwe emocje na profesjonalnym torze wyścigowym i przekonaj się, jakie emocje towarzyszą kierowcom. Wizyta na poznańskim torze to gwarancja bezpieczeństwa, fachowej obsługi, sprzętu na najwyższym poziomie i wspomnień, które zapamiętasz na długo. Załóż kominiarkę i stań do wyścigu z bliską Ci osobą. Zabawa dla każdego na najdłuższym torze kartingowym w Polsce to przeżycie idealne dla Ciebie. Do dzieła!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.