Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Shitty Dinner - Komediowa Kolacja

Shitty Dinner to absolutna rewolucja na rynku fine diningu. Wyobraź sobie kolację, na której wszystko idzie... nie tak! Połączenie absurdalnego poczucia humoru z doskonałym jedzeniem sprawia, że Shitty Dinner to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Salwy śmiechu przeplatane zgrozą i zagryzane świetnymi daniami, które jako jedyne na sali będą poważne. Czeka Was przepyszna, 3-daniowa kolacja z lampką wina oraz udział w komediowej improwizacji, która zaaranżuje dla Was obsługa lokalu. Czego się spodziewać? Shitty Dinner to z pewnością doskonałe jedzenie i mnóstwo humoru, a reszta niech pozostanie słodką tajemnicą!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Shitty Dinner - Warszawa i Łódź

Osobliwa nazwa, której lepiej nie tłumaczyć na język polski, bo tłumaczenie nie do końca oddaje ideę tego niezwykłe wieczoru. Shitty Dinner to... sztuka, zabawa i improwizacja. Po prostu wybierzecie się na wykwintną kolację, która, w dużej mierze z winy obsługi, nie do końca będzie udana. Oczywiście samo jedzenie będzie doskonałe i wyjątkowe - przygotowane przez szefa kuchni specjalnie na ten wieczór, ale cała reszta... no cóż, to trzeba przeżyć, bowiem nie chcemy psuć niespodzianki i przedwcześnie palić dowcipów. Nadmienimy tylko, że podczas kolacji nikt nie ucierpi, a cały wieczór przebiegać będzie w radosnej (dla Gości!) i pogodnej (dla Gości!) atmosferze! Ogromną zaletą Shitty Dinner jest fakt, że nie ma możliwości, by kolejne kolacja przebiegały podobnie. Tworzy to unikalność kulinarnego eventu i sprawia, że w kolacji można uczestniczyć wiele razy, bawiąc się na niej tak, jak za pierwszym razem!

Shitty Dinner: menu

Menu Shitty Dinner oparte jest o wybór Gości. Podzielone zostanie na 3 warianty: mięsny, wegetariański lub rybny. Podczas rezerwacji stolika wybierzecie najbardziej odpowiadającą Wam opcję. A co dokładnie znajdzie się na Waszych talerzach? O tym przekonacie się podczas niezwykłego wieczoru z Shitty Dinner! Do jedzenia otrzymacie lampkę wina i dostęp do niegazowanych napojów, a jeśli Wasze pragnienie będzie większe, to istnieje możliwość otworzenia rachunku i zamówienia kolejnej lampki wina, innego alkoholu bądź innych napojów. Potrawy przygotowane zostaną w sposób wyszukany i zachwycać będą zarówno smakiem, jak i aromatem. Ale sposób ich podania, zachowanie obsługi i ogólna atmosfera - cóż, spuśćmy na to zasłonę milczenia.

Komediowa improwizacja z dobrym smakiem, czyli Shitty Dinner

Shitty Dinner odbywa się w eleganckiej restauracji, a obsługa, którą tam spotkasz to najuczciwsi ludzie w całej branży. Nie ukryją przed Tobą żadnej wpadki i żadnego kłopotu, który z pewnością wyniknie. W końcu restauracje też muszą mierzyć się z przeróżnymi problemami: brakiem składników, pomyłką zamówienia, niechęcią do pracy czy wieloma innymi, równie tragicznymi wydarzeniami. To dobre miejsce, aby przypomnieć, że Shitty Dinner to komediowa improwizacja, a więc wszystkie dania, które otrzymacie będą wyjątkowe i smaczne. Obsługa zadba jednak o to, żeby wieczór był niezapomniany również pod każdym innym względem.

Shitty Dinner - wieczór pełen wrażeń

Doskonałe jedzenie - zdecydowanie! Profesjonalna obsługa - niekoniecznie. Miły wieczór - z pewnością! Spokój i cisza - na pewno nie. Można by tak wymieniać w nieskończoność. Shitty Dinner łączy w sobie przeciwieństwa, zapewniając Gościom absolutnie niezwykłą zabawę, która pozostanie w pamięci na długie lata. Mnóstwo śmiechu, absurdów, niekontrolowanych sytuacji i akcji, które absolutnie nie nadają się do opowiadania dzieciom. To będzie wieczór, który rozbawi Was do łez... zresztą łzy, nie tylko te ze śmiechu, też się pojawią. Czego się spodziewać? Wszystkiego, co niespodziewane! Przełamcie rutynę i poznajcie Shitty Dinner - najśmieszniejszą kolację świata!