JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Wyprawa Legendarnym Defenderem | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Wyprawa Legendarnym Defenderem | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.

1159 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1159 zł

Dzikie tereny Mazowsza rzucają Ci wyzwanie! Zatrzaśnij drzwi Land Rovera Defendera, usiądź wygodnie w fotelu i w drogę! Przed Tobą około dwudziestokilometrowa trasa pełna niespodzianek. Wśród nich znajdą się z pewnością błota, szutry, brody, podjazdy i trawersy. Zastanawiasz się, jak taka jazda może wyglądać? Proszę bardzo: reduktor i blokada zapinają się na piachu. Jedziesz ostrożnie, bo wiesz, że w razie błędu będziesz musiał użyć saperki, albo nawet hi-liftu. Wydaje Ci się, że nawierzchnia trochę się poprawiła. Oczywiście tylko do momentu, gdy na Twojej drodze pojawiają się torfowe doły. A zaraz po nich przychodzi czas na pierwszy bród - niespodziankę nawet dla instruktora! Zainteresowany? Stwórz własną historię. Wyprawa Legendarnym Defenderem czeka na Ciebie!

Podczas wyprawy:

  • Pokonasz około 20 kilometrów trasy za kierownicą Land Rovera Defender,
  • Będziesz mógł liczyć na wsparcie instruktora,
  • Użyjesz Road Booka.

Wyprawa Legendarnym Defenderem to niebanalny prezent dla maniaka adrenaliny. Każdą osobę lubiącą samochody pozytywnie zaskoczy taki nietuzinkowy podarunek na Święta. W końcu solidna dawka adrenaliny to bardzo oryginalny pomysł na prezent świąteczny. Voucher prezentowy na takie przeżycie sprawdzi się także jako ciekawy podarunek z okazji urodzin. Jazda 4x4 to coś, czego naprawdę warto spróbować! Przeżycia takie jak to sprawiają, że życie to przygoda!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Pamiętaj, zwłaszcza zimą, że ogrzewanie samochodowe postrzegamy jako zbędny luksus!

Czas trwania

Około 3 godzin.

Informacje dla oglądających

Możesz zabrać ze sobą 2 osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Większość trasy prowadzą uczestnicy. Instruktor przejmuje kierownicę na kilku odcinkach asfaltowych, nielicznych niebezpiecznych lub w celach edukacyjnych.
W zależności od czynników zewnętrznych poszczególne elementy mogą ulec zmianie. Wymagane jest prawo jazdy „B”.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3044
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Adam

Świetna zabawa! Ponad 3h jazdy po bezdrożach i żwirowisku, przejechanych kilkadziesiat km - wszystko bardzo dobrze obmyślone, zaplanowane, zwiększające się poziomy trudności mające za zadanie zapoznać nowicjusza z jazdą terenową. W tzw. miedzyczasie, za kierownicą, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tym hobby/sporcie - instruktor służy obszerną wiedzą i doświadczeniem. Polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.