Wyprawa Legendarnym Defenderem | Warszawa

Zobacz film
0.0 0 Opinie

Wyprawa Legendarnym Defenderem | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Dzikie tereny Mazowsza rzucają Ci wyzwanie! Zatrzaśnij drzwi Land Rovera Defendera, usiądź wygodnie w fotelu i w drogę! Przed Tobą około dwudziestokilometrowa trasa pełna niespodzianek. Wśród nich znajdą się z pewnością błota, szutry, brody, podjazdy i trawersy. Zastanawiasz się, jak taka jazda może wyglądać? Proszę bardzo: reduktor i blokada zapinają się na piachu. Jedziesz ostrożnie, bo wiesz, że w razie błędu będziesz musiał użyć saperki, albo nawet hi-liftu. Wydaje Ci się, że nawierzchnia trochę się poprawiła. Oczywiście tylko do momentu, gdy na Twojej drodze pojawiają się torfowe doły. A zaraz po nich przychodzi czas na pierwszy bród - niespodziankę nawet dla instruktora! Zainteresowany? Stwórz własną historię. Wyprawa Legendarnym Defenderem czeka na Ciebie!

Podczas wyprawy:

  • Pokonasz około 20 kilometrów trasy za kierownicą Land Rovera Defender,
  • Będziesz mógł liczyć na wsparcie instruktora,
  • Użyjesz Road Booka.

Wyprawa Legendarnym Defenderem to niebanalny prezent dla maniaka adrenaliny. Każdą osobę lubiącą samochody pozytywnie zaskoczy taki nietuzinkowy podarunek na Święta. W końcu solidna dawka adrenaliny to bardzo oryginalny pomysł na prezent świąteczny. Voucher prezentowy na takie przeżycie sprawdzi się także jako ciekawy podarunek z okazji urodzin. Jazda 4x4 to coś, czego naprawdę warto spróbować! Przeżycia takie jak to sprawiają, że życie to przygoda!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Pamiętaj, zwłaszcza zimą, że ogrzewanie samochodowe postrzegamy jako zbędny luksus!

Czas trwania

Około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Większość trasy prowadzą uczestnicy. Instruktor przejmuje kierownicę na kilku odcinkach asfaltowych, nielicznych niebezpiecznych lub w celach edukacyjnych.
W zależności od czynników zewnętrznych poszczególne elementy mogą ulec zmianie. Wymagane jest prawo jazdy „B”.


Sprawdź na mapie


Realizacja

4x4-OffRoad.pl

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Adam

Świetna zabawa! Ponad 3h jazdy po bezdrożach i żwirowisku, przejechanych kilkadziesiat km - wszystko bardzo dobrze obmyślone, zaplanowane, zwiększające się poziomy trudności mające za zadanie zapoznać nowicjusza z jazdą terenową. W tzw. miedzyczasie, za kierownicą, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tym hobby/sporcie - instruktor służy obszerną wiedzą i doświadczeniem. Polecam.

katarzyna

Ciekawa wyprawa z kompetentną osobą. Polecamy

Michał

Super sprawa! Doskonale zorganizowana wyprawa, kultowy samochód, doskonały instruktor. Była przygoda, adrenalina, a także sporo nauki. Roadbook, jaza po żwirowni, etc. ... bardzo sympatycznie przyjaźnie i fajnie!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.