JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wyprawa Legendarnym Defenderem | Warszawa

Wyprawa Legendarnym Defenderem | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.

1159 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1159 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Dzikie tereny Mazowsza rzucają Ci wyzwanie! Zatrzaśnij drzwi Land Rovera Defendera, usiądź wygodnie w fotelu i w drogę! Przed Tobą około dwudziestokilometrowa trasa pełna niespodzianek. Wśród nich znajdą się z pewnością błota, szutry, brody, podjazdy i trawersy. Zastanawiasz się, jak taka jazda może wyglądać? Proszę bardzo: reduktor i blokada zapinają się na piachu. Jedziesz ostrożnie, bo wiesz, że w razie błędu będziesz musiał użyć saperki, albo nawet hi-liftu. Wydaje Ci się, że nawierzchnia trochę się poprawiła. Oczywiście tylko do momentu, gdy na Twojej drodze pojawiają się torfowe doły. A zaraz po nich przychodzi czas na pierwszy bród - niespodziankę nawet dla instruktora! Zainteresowany? Stwórz własną historię. Wyprawa Legendarnym Defenderem czeka na Ciebie!

Podczas wyprawy:

  • Pokonasz około 20 kilometrów trasy za kierownicą Land Rovera Defender,
  • Będziesz mógł liczyć na wsparcie instruktora,
  • Użyjesz Road Booka.

Wyprawa Legendarnym Defenderem to niebanalny prezent dla maniaka adrenaliny. Każdą osobę lubiącą samochody pozytywnie zaskoczy taki nietuzinkowy podarunek na Święta. W końcu solidna dawka adrenaliny to bardzo oryginalny pomysł na prezent świąteczny. Voucher prezentowy na takie przeżycie sprawdzi się także jako ciekawy podarunek z okazji urodzin. Jazda 4x4 to coś, czego naprawdę warto spróbować! Przeżycia takie jak to sprawiają, że życie to przygoda!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Pamiętaj, zwłaszcza zimą, że ogrzewanie samochodowe postrzegamy jako zbędny luksus!

Czas trwania

Około 3 godzin.

Informacje dla oglądających

Możesz zabrać ze sobą 2 osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Większość trasy prowadzą uczestnicy. Instruktor przejmuje kierownicę na kilku odcinkach asfaltowych, nielicznych niebezpiecznych lub w celach edukacyjnych.
W zależności od czynników zewnętrznych poszczególne elementy mogą ulec zmianie. Wymagane jest prawo jazdy „B”.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Adam

Świetna zabawa! Ponad 3h jazdy po bezdrożach i żwirowisku, przejechanych kilkadziesiat km - wszystko bardzo dobrze obmyślone, zaplanowane, zwiększające się poziomy trudności mające za zadanie zapoznać nowicjusza z jazdą terenową. W tzw. miedzyczasie, za kierownicą, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tym hobby/sporcie - instruktor służy obszerną wiedzą i doświadczeniem. Polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.