(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Mistrzem Offroadu | Szczecin

5.0 1 Opinii

Zostań Mistrzem Offroadu | Szczecin


Szczecin (okolice)
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Jazda samochodem może być świetną zabawą. Po co jednak ograniczać się do standardowych maszyn i asfaltowych dróg? Każdy prawdziwy maniak motoryzacji zgodzi się, że po jakimś czasie zwyczajna szosa przestaje wystarczać. A wtedy nadchodzi czas na wkroczenie do królestwa offroad'u! Oczywiście, rozpoczynając przygodę z tymi potężnymi maszynami dobrze jest się do tego właściwie przygotować. Zostań Mistrzem Offroadu jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Dzięki temu wciągającemu treningowi opanujesz zarówno umiejętności praktyczne potrzebne do prowadzenia tych mechanicznych potworów, jak i teorię. Po ukończeniu kursu prowadzenie wielkich samochodów z napędem 4x4 będzie dla Ciebie łatwe i sprawi Ci mnóstwo radości!

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie dotyczące jazdy offroad,
  • Praktyczny trening,
  • Dobrą zabawę.

Każdy lubi dostać oryginalny prezent. Niewiele zaś jest mniej typowych podarków niż Zostań Mistrzem Offroadu. To nie tylko ciekawy podarunek, ale także praktyczny prezent, który pozwoli obdarowanej osobie nauczyć się czegoś nowego. Takie szkolenie doskonale sprawdzi się jako podarek na Święta Bożego Narodzenia lub Mikołajki. Oczywiście, taki podarunek można też wręczyć maniakowi motoryzacji bez okazji. Z pewnością ucieszy go taki podarek-niespodzianka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór sportowy i trekkingowe obuwie.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Rezerwacji terminu należy dokonać z 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoba realizująca prezent musi posiadać prawo jazdy kategorii B. W szkoleniu oprócz osoby obdarowanej mogą wziąć udział 2 osoby towarzyszące. Miejsce rozpoczęcia szkolenia jest Szczecin ul. Warsztatowa lub Nowogard ul. Zamkowa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

OFF-ROAD FACTORY

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Ula

Wrażenia niesamowite, instruktor genialny i z poczuciem humoru. Napewno skorzystamy jeszcze nie jeden raz. Polecam z czystym sumieniem.

Krzysztof

Bardzo fajnie spędzony czas w szczególności że można było mieć dwie osoby towarzyszące. Mogę to polecić wszystkim, którzy szukają niespotykanych wrażeń. Ponadto fajnie jest samemu się przetestować :)

Zobacz inne propozycje