JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zostań Mistrzem Offroadu | Szczecin

Zostań Mistrzem Offroadu | Szczecin


Szczecin (okolice)
1-3 os.

699 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jazda samochodem może być świetną zabawą. Po co jednak ograniczać się do standardowych maszyn i asfaltowych dróg? Każdy prawdziwy maniak motoryzacji zgodzi się, że po jakimś czasie zwyczajna szosa przestaje wystarczać. A wtedy nadchodzi czas na wkroczenie do królestwa offroad'u! Oczywiście, rozpoczynając przygodę z tymi potężnymi maszynami dobrze jest się do tego właściwie przygotować. Zostań Mistrzem Offroadu jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Dzięki temu wciągającemu treningowi opanujesz zarówno umiejętności praktyczne potrzebne do prowadzenia tych mechanicznych potworów, jak i teorię. Po ukończeniu kursu prowadzenie wielkich samochodów z napędem 4x4 będzie dla Ciebie łatwe i sprawi Ci mnóstwo radości!

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie dotyczące jazdy offroad,
  • Praktyczny trening,
  • Dobrą zabawę.


Każdy lubi dostać oryginalny prezent. Niewiele zaś jest mniej typowych podarków niż Zostań Mistrzem Offroadu. To nie tylko ciekawy podarunek, ale także praktyczny prezent, który pozwoli obdarowanej osobie nauczyć się czegoś nowego. Takie szkolenie doskonale sprawdzi się jako podarek na Święta Bożego Narodzenia lub Mikołajki. Oczywiście, taki podarunek można też wręczyć maniakowi motoryzacji bez okazji. Z pewnością ucieszy go taki podarek-niespodzianka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór sportowy i trekkingowe obuwie.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

W szkoleniu oprócz osoby obdarowanej mogą wziąć udział 2 osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji terminu należy dokonać z 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoba realizująca prezent musi posiadać prawo jazdy kategorii B. W szkoleniu oprócz osoby obdarowanej mogą wziąć udział 2 osoby towarzyszące. Miejsce rozpoczęcia szkolenia jest Szczecin ul. Warsztatowa lub Nowogard ul. Zamkowa.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Ula

Wrażenia niesamowite, instruktor genialny i z poczuciem humoru. Napewno skorzystamy jeszcze nie jeden raz. Polecam z czystym sumieniem.

Krzysztof

Bardzo fajnie spędzony czas w szczególności że można było mieć dwie osoby towarzyszące. Mogę to polecić wszystkim, którzy szukają niespotykanych wrażeń. Ponadto fajnie jest samemu się przetestować :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.