(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szkolenie Off-road dla Twardzieli | Szczecin

5.0 1 Opinii

Szkolenie Off-road dla Twardzieli | Szczecin


Szczecin (okolice)
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

949,00 zł

949,00 zł

O prezencie

Trudny teren i potężny silnik jeepa mogą zagwarantować emocje, o jakich za kierownicą zwykłego auta osobowego możesz tylko pomarzyć! Dzięki mocy, jaką posiada ta niesamowita maszyna można stawić czoła takim przeszkodom, jak strome zjazdy i podjazdy. Zanim jednak zmierzysz się z będącym wyzwaniem terenem, dobrze się do tego przygotuj! Szkolenie Off-road dla Twardzieli pozwoli Ci czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy i sprawi, że sprostasz każdej nierówności, jaka stanie na Twojej drodze. Trening to oczywiście nie tylko teoria, ale także szansa na opanowanie praktycznych umiejętności pod okiem instruktora. Dowiedz się, do czego służy blokada dyferencjału i jak poradzić sobie z trawersami, a potem ruszaj w trasę!

Prezent obejmuje:
  • Trzygodzinne szkolenie dotycząca jazdy offroad,
  • Praktyczny trening,
  • Dobrą zabawę.

Szkolenie Off-road dla Twardzieli to oryginalny podarunek dla każdego, kogo interesuje motoryzacja. Otrzymawszy voucher na taki prezent każdy fan samochodów ucieszy się z możliwości zdobycia nowych umiejętności. Taki podarunek sprawdzi się na wiele okazji, będzie on niebanalnym prezentem na Boże Narodzenie lub Mikołajki. Można dać go także na Dzień Chłopaka lub rocznicę. To świetny prezent dla mężczyzny, który sprawi wiele radości obdarowanemu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór sportowy i trekkingowe obuwie.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Rezerwacji terminu należy dokonać z 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoba realizująca prezent musi posiadać prawo jazdy kategorii B. W szkoleniu oprócz osoby obdarowanej mogą wziąć udział 2 osoby towarzyszące. Miejsce rozpoczęcia szkolenia jest Szczecin ul. Warsztatowa lub Nowogard ul. Zamkowa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

OFF-ROAD FACTORY

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Wioletta B.

Wykupiłam dla męża i muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż takiego zaangażowania od strony organizatora :) Bardzo dobry kontakt i spełnił wszystkie moje wymagania o jakie poprosiłam aby były podczas jazdy :) POLECAM Na pewno jeszcze skorzystam ;)

Marek

Dobra zabawa, sporo wiedzy, ludzie, którzy z zamiłowaniem opowiadają o swojej pasji i chętnie przekazują wiedzę.

Zobacz inne propozycje