(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Off-road (1-2 osoby) | Lublin (okolice)

5.0 4 Opinii

Jazda Off-road (1-2 osoby) | Lublin (okolice)


Kazimierz Dolny
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,00 zł

379,00 zł

O prezencie

Lubisz podejmować nowe motoryzacyjne wyzwania? Niezależnie od tego, czy za kierownicą terenowego auta czujesz się jak ryba w wodzie, czy chcesz dopiero spróbować swoich sił na bezdrożach, Jazda Off-road zapewni Ci dokładnie to, czego szukasz. Chociaż na jedną godzinę zjedź z bezpiecznej asfaltowej drogi i przeżyj przygodę, która kilkukrotnie podniesie poziom adrenaliny w Twoim organizmie. Zdecydowanie, trzeźwy osąd i szybka reakcja – to cechy, którymi musisz się wykazać, jeżeli nie chcesz wspomagać się wyciągarką. Pokaż, że sprostasz wyzwaniu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne dotyczące jazdy off-road, jazdę w terenie otwartym za kierownicą auta terenowego.

Dla kogo przeznaczony jest prezent?
Jazda 4x4 samochodami terenowymi skierowana jest dla osób, które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie, jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności.


Jazda Off-road (1-2 osoby) | Lublin (okolice) to wymarzony prezent dla każdego wielbiciela motoryzacji, który poza zawrotnymi prędkościami lubi także wyzwania terenowe. Ten podarunek, w szczególności przypadnie do gusty wszystkim facetom, ale pewnie również i niejedna z pań chętnie przeżyje podobną przygodę. Ten niebanalny prezent to wyzwanie dla ambitnych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć te już posiadane.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kazimierz Dolny

Obowiązujący strój

Ubiór sportowy i trekkingowe obuwie.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Uczestnicy muszą posiadać Prawo Jazdy kategorii B.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Willa AHAVA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Dorota R.

Mama bardzo zadowolona z prezentu, że zażyczyła sobie powtórkę za rok.

Olga J.

Super przeżycie, bardzo dobra zabawa. Polecam na prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny

Klaudia M.

Atrakcja sama w sobie - super sprawa, fajna trasa, dobra organizacja. Jednak podejście Pana instruktora pozostawia wiele do życzenia. Nieprzyjemny, brak wyrozumiałości dla osoby siedzącej pierwszy raz za kierownicą auta terenowego, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.

Katarzyna G.

Fajne przeżycie, miły "instruktor" ;) Przy okazji można zobaczyć super widoki i tereny. Solenizant zadowolony co jest najważniejsze

Patryk G.

Było super! Bardzo mi się podobało i polecam każdemu spróbować takiej przeprawy w trudnym terenie :D. Organizacja i kontakt z obsługą również na bardzo wysokim i fachowym poziomie

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje