Jazda Off-road (1-2 osoby) | Lublin (okolice)

5.0 5 Opinie

Jazda Off-road (1-2 osoby) | Lublin (okolice)


Kazimierz Dolny
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,00 zł

279,00 zł

O prezencie

Lubisz podejmować nowe motoryzacyjne wyzwania? Niezależnie od tego, czy za kierownicą terenowego auta czujesz się jak ryba w wodzie, czy chcesz dopiero spróbować swoich sił na bezdrożach, Jazda Off-road zapewni Ci dokładnie to, czego szukasz. Chociaż na jedną godzinę zjedź z bezpiecznej asfaltowej drogi i przeżyj przygodę, która kilkukrotnie podniesie poziom adrenaliny w Twoim organizmie. Zdecydowanie, trzeźwy osąd i szybka reakcja – to cechy, którymi musisz się wykazać, jeżeli nie chcesz wspomagać się wyciągarką. Pokaż, że sprostasz wyzwaniu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne dotyczące jazdy off-road, jazdę w terenie otwartym za kierownicą auta terenowego.

Dla kogo przeznaczony jest prezent?
Jazda 4x4 samochodami terenowymi skierowana jest dla osób, które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie, jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności.


Jazda Off-road (1-2 osoby) | Lublin (okolice) to wymarzony prezent dla każdego wielbiciela motoryzacji, który poza zawrotnymi prędkościami lubi także wyzwania terenowe. Ten podarunek, w szczególności przypadnie do gusty wszystkim facetom, ale pewnie również i niejedna z pań chętnie przeżyje podobną przygodę. Ten niebanalny prezent to wyzwanie dla ambitnych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć te już posiadane.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kazimierz Dolny

Obowiązujący strój

Ubiór sportowy i trekkingowe obuwie.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

W przejeździe może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy muszą posiadać Prawo Jazdy kategorii B.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Willa AHAVA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Patryk G.

Było super! Bardzo mi się podobało i polecam każdemu spróbować takiej przeprawy w trudnym terenie :D. Organizacja i kontakt z obsługą również na bardzo wysokim i fachowym poziomie

 

Polecam. Dobry kontakt i trasa.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.