(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalna Wyprawa Off-Road | Książ Wielkopolski

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Ekstremalna Wyprawa Off-Road | Książ Wielkopolski


Książ Wielkopolski
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

849,00 zł

849,00 zł

O prezencie

Warkot silnika, piękne leśne tereny i Wy, za kierownicą terenowego samochodu, wpatrujący się w specjalną mapę wyprawy. Zapraszamy na Ekstremalną Wyprawę Offroad! Zbierz swoich przyjaciół, spotkajcie się w umówionym miejscu i ruszajcie na niesamowitą podróż po lasach i bezdrożach. Waszym wyposażeniem będzie samochód terenowy oraz Road Book - specjalnie przygotowana, tajemnicza mapa, na której znajdziecie cele i ważne punkty, które musicie odwiedzić. Wykonujcie emocjonujące zadania, doskonale się przy tym bawiąc. Czeka na Was wspaniała przygoda! Czy uda Wam się zrealizować wszystkie cele? Uwaga! Poziom trudności cały czas rośnie, czyli im dalej w las, tym trudniej. Poczujcie się jak poszukiwacze skarbów. Wyruszcie w niezwykłą misję! Powodzenia, podróżnicy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyprawę offroadową, dla maksymalnie trzech osób. Jedna z osób będzie prowadzić pojazd.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 2 godziny.

Czym jest Road Book?
Road Book to specjalnie przygotowana mapa, na której znajdują się cele i zadanie, które czekają na Was podczas zabawy. Dzięki niej poczujecie się jak prawdziwi podróżnicy, a jazda offroadowa zmieni się w prawdziwą wyprawę, pełną emocji. 

Jakie zadania czekają na nas na trasie?
Podczas przeżycia czeka Was szereg zadań do wykonania: odnalezienie fotograficznych punktów kontrolnych, rozwiązywanie ukrytych zadań, zdobywanie pieczątek w trudno dostępnych miejscach, konieczność zaliczania punktów kontroli przejazdu.

Ekstremalna Wyprawa Offroad sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent na wieczór kawalerski, prezent na wieczór panieński

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi? Marzysz o wspaniałej przygodzie? Ekstremalna Wyprawa Offroad to gwarancja niezapomnianych emocji! Świetny pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Wielka, motoryzacyjna przygoda to idealny podarunek z okazji urodzin lub imienin! Będąc za kierownicą pojazdu, osoba obdarowana poczuje się jak na Rajdzie Paryż-Dakar!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Książ Wielkopolski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest od marca do listopada.

Ważne informacje

Jeden z uczestników będzie prowadził pojazd. Do realizacji prezentu za kierownicą wymagane jest ważne prawo jazdy kat. B.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Autodrom 4X4

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje