Warsztaty z Wypiekania Pierników i Zwiedzanie Starówki dla Dwojga | Toruń

0.0 0 Opinii

Warsztaty z Wypiekania Pierników i Zwiedzanie Starówki dla Dwojga | Toruń


Toruń
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

44,00 zł

44,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na romantyczną przygodę w urokliwym Toruniu? Chcielibyście spędzić wolny czas kreatywnie, jednocześnie świetnie się bawiąc? Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie jakim są Warsztaty z Wypiekania Pierników połączone ze Zwiedzaniem Starówki dla Dwojga! Przeżyjcie niezapomnianą przygodę w mieście pierników, tworząc własne wypieki oraz poznając historię Torunia podczas wycieczki z przewodnikiem. Wybierzcie się w romantyczną podróż po krainie pierników!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje uczestnictwo w warsztatach z wypiekania pierników, podczas których każde z Was wypiecze swój własny piernik oraz zwiedzanie starówki z przewodnikiem. Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 120 minut.

W jakim dniu odbywa się przeżycie?
Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę od 12:00 do 14:00. Wejścia są o pełnej godzinie.

Warsztaty z Wypiekania Pierników i Zwiedzanie Starówki dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla dwóch osób? Najlepiej, żeby był połączeniem zabawy i zdobywania ciekawej wiedzy? Warsztaty z Wypiekania Pierników i Zwiedzanie Starówki dla Dwojga to wspaniała przygoda, możliwość stworzenia własnego wypieku oraz poznania ciekawej historii Torunia. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym! Przeżycie znakomicie sprawdzi się jako tani upominek ślubny lub prezent dla dziadków!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 120 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupowych i wypiec własny piernik oraz zwiedzanie starówki z przewodnikiem. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę od 12:00 do 14:00. Wejścia są o pełnej godzinie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piernikarnia Starotoruńska

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.