JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Indywidualny Kurs Kitesurfingu | Szczecin (okolice)

Indywidualny Kurs Kitesurfingu | Szczecin (okolice)


Szczecin (okolice)
1 os.

399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
399 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz zarówno o lataniu, jak i surfowaniu, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie musisz rezygnować z żadnego ze swoich marzeń – możesz je połączyć. Podczas Indywidualnego Kursu Kitesurfingu opanujesz podstawy tego najpiękniejszego ze sportów. Naucz się operowania latawcem oraz prowadzenia deski na wodzie, a zobaczysz, że kitesurfing stanie się Twoją życiową pasją. Chwytaj za deskę i płyń z wiatrem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 2-godzinne, indywidualne szkolenie kitesurfingu z profesjonalnym instruktorem.

Jak przebiega realizacja?

Na samym początku zajęć, uczestnicy zapoznają się ze sprzętem i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: sterowanie latawcem treningowym (komorowym), trymowanie latawca pompowanego, sterowanie w wodzie latawcem pompowanym oraz „body dragi” w tandemie z instruktorem, samodzielne „body dragi”. Podczas praktycznych ćwiczeń instruktor przekazuje niezbędną teorię.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Osoby przystępujące do kursu kitesurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Indywidualny Kurs Kitesurfingu sprawdzi się jako:

prezent dla męża, podarunek na Dzień Chłopaka, prezent na urodziny.

Nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na prezent dla chłopaka, męża, czy brata? Jeżeli chcesz mu podarować coś naprawdę wyjątkowego niech będzie to ekstremalny prezent – taki, którego nigdy nie zapomni. Indywidualny Kurs Kitesurfingu to wymarzony prezent dla każdego, kto kocha spędzać aktywnie czas i uwielbia zdobywać nowe umiejętności. Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj ten niezwykły voucher na prezent już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Karol Kogut

Fantastyczne przeżycie. Bardzo dziękuję :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.