Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualny Kurs Kitesurfingu | Świnoujście (okolice)

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Indywidualny Kurs Kitesurfingu | Świnoujście (okolice)


Świnoujście (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

559,99 zł

559,99 zł

O prezencie

Marzysz zarówno o lataniu, jak i surfowaniu, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie musisz rezygnować z żadnego ze swoich marzeń – możesz je połączyć. Podczas Indywidualnego Kursu Kitesurfingu opanujesz podstawy tego najpiękniejszego ze sportów. Naucz się operowania latawcem oraz prowadzenia deski na wodzie, a zobaczysz, że kitesurfing stanie się Twoją życiową pasją. Chwytaj za deskę i płyń z wiatrem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 2-godzinne, indywidualne szkolenie kitesurfingu z profesjonalnym instruktorem.

Jak przebiega realizacja?

Na samym początku zajęć, uczestnicy zapoznają się ze sprzętem i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Następnie odbędzie się część praktyczna szkolenia: sterowanie latawcem treningowym (komorowym), trymowanie latawca pompowanego, sterowanie w wodzie latawcem pompowanym oraz „body dragi” w tandemie z instruktorem, samodzielne „body dragi”. Podczas praktycznych ćwiczeń instruktor przekazuje niezbędną teorię.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Osoby przystępujące do kursu kitesurfingu powinny umieć pływać. Szkolenia odbywają się generalnie na płytkim akwenie i nawet osoby słabo pływające nie mają problemów, ale zdarza się że czasami wypłyną na głębszą wodę.

Indywidualny Kurs Kitesurfingu | Świnoujście (okolice) to wymarzony prezent dla każdego, kto kocha spędzać aktywnie czas i uwielbia zdobywać nowe umiejętności. Nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na prezent dla chłopaka, męża, czy brata? Jeżeli chcesz mu podarować coś naprawdę wyjątkowego niech będzie to ekstremalny prezent – taki, którego nigdy nie zapomni. Nie zastanawiaj się dłużej i podaruj ten niezwykły voucher na prezent już dziś!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świnoujście (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Cena kursu zawiera cały niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktora. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z kitesurfingiem. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. Sezon trwa od 15 czerwca do 15 września każdego roku.5.0 1 Opinii

Karol Kogut

Fantastyczne przeżycie. Bardzo dziękuję :)

Zobacz inne propozycje