(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinii

Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,99 zł

549,99 zł

O prezencie

Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni, Gdańsk - Skōma Food Club

Chcesz połączyć naukę z doskonałą zabawą w kuchni? To brzmi jak idealny plan na niezapomniane chwile! Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni w Gdańsku, gdzie Twoja wyobraźnia kulinarna dostanie skrzydeł. Odkrywaj tajniki różnorodnych technik kulinarnych i baw się smakami z różnych zakątków świata. Warsztaty prowadzone są przez znanych Szefów Kuchni, dzięki czemu masz gwarancję niezapomnianej przygody. Czas na wyśmienitą zabawę!

Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni w Gdańsku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwają warsztaty?
Warsztaty trwają około 4-5 godzin.

Jak wygląda przeżycie?
Warsztaty kulinarne są praktyczną nauką gotowania, pozwalającą wyzwolić kreatywność i obejmujące naukę różnych technik gotowania i wykorzystywania składników. Warsztaty odbywają się w grupie. Warsztaty w wersji Premium prowadzone są przez znanych Szefów Kuchni, są to wydarzenia jednostkowe, a informacja o nich umieszczana jest z odpowiednim wyprzedzeniem.

Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni - Voucher na prezent

Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni w Gdańsku to znakomita okazja, by poznać prawdziwych specjalistów i pod czujnym okiem przekonać się, jak przyjemne może być gotowanie. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla osoby lubiącej gotować lub tej, która chciałaby rozwinąć swoje umiejętności. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste i wyjątkowo smaczne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4-5 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty kulinarne są praktyczną nauką gotowania, pozwalającą wyzwolić kreatywność i obejmujące naukę różnych technik gotowania i wykorzystywania składników. Warsztaty odbywają się w grupie, zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie Wykonawcy. Warsztaty w wersji Premium prowadzone są przez znanych Szefów Kuchni, są to wydarzenia jednostkowe, a informacja o nich umieszczana jest z odpowiednim wyprzedzeniem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Skōma Food Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje