JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga | Warszawa

Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
1-2 os.

549 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
549 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Nie możecie przejść obojętnie obok tego przeżycia, jeżeli szukacie niebagatelnego pomysłu na spędzenie ze sobą czasu! Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga to wyjątkowa okazja na to, by razem poznać sztukę łączenia ze sobą smaków i wydobyć z nich jak najwięcej się! Szef kuchni podzieli się z Wami własnym doświadczeniem i będzie cały czas czuwał nad tym, by Wasza nauka szła w dobrym kierunku oraz - najważniejsze - pokaże Wam, z czym to się je!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z wine&food pairingu, lampkę wina musującego na powitanie oraz degustacyjną deskę pięciu przekąsek. Do każdej przekąski serwowana będzie jedna lampka wina.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa ok 1,5-2,5 godziny.

Jakie są przeciwwskazania?
Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, nie mogą być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.

Warsztaty Wine&Food Pairing sprawdzi się jako:
prezent na Rocznicę, prezent dla pary, prezent dla rodziców.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent, z którego będziecie mogli czerpać radość i spędzić czas w nietuzinkowy sposób? Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga to idealne połączenie teorii i praktyki dla okazjonalnych wielbicieli tego trunku, ale też i dla koneserów. Ten podarunek świetnie się sprawdzi jako prezent na Walentynki lub prezent na Święta!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Degustacja obejmuje deskę pięciu przekąsek, do każdej przekąski serwowana będzie jedna lampka wina plus lampka wina musującego na powitanie. Usługa nie obejmuje: dodatkowo zamawianych pozycji z menu, dodatkowych butelek wina.Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 7 dni wcześniej, Warsztaty odbywają się indywidualnie, lub po zebraniu 10 osobowej grupy. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, nie mogą być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Ewelina Uł.

Prezent świetny. Osoba obdarowana zachwycona. Dzięki tym warsztatom odkryliśmy genialną restaurację na mapie Warszawy. Rewelacyjna kuchnia, świetne wina doskonale dobrane do potraw, super obsługa - pan który nas obsługiwał przekazał nam naprawdę dużo ciekawej wiedzy na temat win, a co najważniejsze robił to na luzie bez zbędnego nadęcia! Polecam zdecydowanie :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.