Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Nie możecie przejść obojętnie obok tego przeżycia, jeżeli szukacie niebagatelnego pomysłu na spędzenie ze sobą czasu! Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga to wyjątkowa okazja na to, by razem poznać sztukę łączenia ze sobą smaków i wydobyć z nich jak najwięcej się! Szef kuchni podzieli się z Wami własnym doświadczeniem i będzie cały czas czuwał nad tym, by Wasza nauka szła w dobrym kierunku oraz - najważniejsze - pokaże Wam, z czym to się je!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje warsztaty z wine&food pairingu, lampkę wina musującego na powitanie oraz degustacyjną deskę pięciu przekąsek. Do każdej przekąski serwowana będzie jedna lampka wina.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa ok 1,5-2,5 godziny.

Jakie są przeciwwskazania?
Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, nie mogą być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.

Warsztaty Wine&Food Pairing dla Dwojga | Warszawa to idealne połączenie teorii i praktyki dla okazjonalnych wielbicieli tego trunku, ale też i dla koneserów. Ten podarunek świetnie się sprawdzi jako prezent na Walentynki lub prezent na Święta!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Degustacja obejmuje deskę pięciu przekąsek, do każdej przekąski serwowana będzie jedna lampka wina plus lampka wina musującego na powitanie. Usługa nie obejmuje: dodatkowo zamawianych pozycji z menu, dodatkowych butelek wina.Rezerwacja terminu realizacji usługi - min. 7 dni wcześniej, Warsztaty odbywają się indywidualnie, lub po zebraniu 10 osobowej grupy. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat, nie mogą być pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Odkupienie Win

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Ewelina Uł.

Prezent świetny. Osoba obdarowana zachwycona. Dzięki tym warsztatom odkryliśmy genialną restaurację na mapie Warszawy. Rewelacyjna kuchnia, świetne wina doskonale dobrane do potraw, super obsługa - pan który nas obsługiwał przekazał nam naprawdę dużo ciekawej wiedzy na temat win, a co najważniejsze robił to na luzie bez zbędnego nadęcia! Polecam zdecydowanie :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.