(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Walk In The Sky dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Polecamy
0.0 0 Opinii

Walk In The Sky dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Walk in the Sky dla Dwojga, Warszawa, Łódź

 

Macie ochotę zrobić coś szalonego? A może zawsze marzyliście o wspaniałej, niezapomnianej przygodzie, ale nigdy nie mogliście się zdecydować? To oferta skierowana właśnie do Was! Walk in the Sky dla Dwojga w Warszawie i Łodzi to brawurowe połączenie emocji i zabawy! Zejście po pionowej ścianie budynku dostarczy Wam wyjątkowych doznań i pozwoli zapamiętać to wydarzenie na długi czas! Zdecydujcie kto zejdzie pierwszy i dajcie sobie zastrzyk adrenaliny! Emocje gwarantowane!

 

Walk in the Sky dla Dwojga w Warszawie, Łodzi - informacje

 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Walk in the Sky. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które schodzą jedna po drugiej.

Czym jest Walk in the Sky?
Walk in the Sky to niesamowite ekstremalne doznanie, którego jeszcze nikt w Polsce nie oferował! Osoba obdarowana ma możliwość odbycia spaceru po fasadzie budynku. Uczestnik będący w pozycji wertykalnej w stosunku do ziemi zmierza od dachu aż na sam dół. Wysokość budynku to ok. 37 metrów, co sprawia, że obdarowany musi wykazać się nie lada odwagą i determinacją, by śmiało ruszyć ku przepaści!

Co wchodzi w skład przeżycia?
Prezent obejmuje zejście Walk in the Sky dla dwóch osób, kompleksową pomoc i obsługę przy wykonaniu spaceru. Doświadczeni instruktorzy zapewniają uczestnikom pełne wsparcie. Przeprowadzają instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa oraz zapewniają cały potrzebny sprzęt. Osoby obdarowane otrzymają kask, rękawice oraz uprząż, a następnie w asyście obsługi udadzą się na dach budynku skąd droga jest już tylko jedna...

Czy uczestnicy wykonują spacer jednocześnie?
Nie, każdy z uczestników schodzi samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna.

Czy każdy może spróbować Walk in the Sky?
Walk in the Sky dla Dwojga przeznaczony jest dla każdego śmiałka, który ukończył 13 rok życia (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność prawnego opiekuna).

Gdzie można zrealizować prezent?
Walk in the Sky można zrealizować w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 80/82 (budynek Kolmexu) oraz w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56 (BCB budynek B).

Jak należy ubrać się na Walk in the Sky?
Sugerujemy sportowe, wygodne ubranie.

Czy w trakcie realizacji atrakcji można zrezygnować?
Jeśli zajdzie taka potrzeba przed rozpoczęciem zejścia ze ściany można się wycofać. Po przystąpieniu do schodzenia po ścianie niestety rezygnacja jest już niemożliwa. W takim przypadku obsługa może jedynie opuścić uczestnika na ziemię. Rezygncja nie oznacza zwrotu poniesionych kosztów.

Czy uczestnik podlega ubezpieczeniu?
Oczywiście każdy z uczestników Walk in the Sky podlega ubezpieczeniu OC o czym zostaje poinformowany w trakcie podpisywania formularza na miejscu realizacji.

Czy osoba niepełnosprawna może skorzystać z atrakcji?
Walk in the Sky jest tak zaprojektowany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Kule czy wózek inwalidzki nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Czy są ograniczenia wagowe?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

 

Walk in the Sky dla Dwojga - Voucher na prezent

 

Chciałbyś podarować komuś niesamowite przeżycie? Zejście po pionowej ścianie to idealny prezent dla pary, która lubi nowe doznania! Sprawdzi się również jako prezent ślubny bądź prezent z okazji zbliżającej się rocznicy lub urodzin! Zejście po pionowej ścianie budynku to niewątpliwie prezent, obok którego nie można przejść obojętnie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów). Obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

Czas trwania

Realizacja wraz z przygotowaniem może potrwać ok. godziny z czego samo zejście to ok. 5 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Minimalny wiek uczestnika: 13 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda i obecność opiekuna prawnego. Max. waga: 120 kg. Uczestnicy schodzą samodzielnie. Po ukończeniu zejścia przez pierwszą osobę, swój spacer rozpoczyna kolejna. Należy przybyć 20 min przed ustalonym terminem rezerwacji. Przeżycie realizowane jest eventowo.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Walk In The Sky

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Ola P.
Ola P.

WITS Łódź
Niewiele atrakcji może się równać z poziomem adrenaliny, który funduje spacer w chmurach. Walk In The Sky- czyli zejście z dachu po ścianie budynku, to z pewnością atrakcja dla miłośników adrenaliny i to w bardzo efektownym wydaniu. Po co siedzieć w weekend w domu, kiedy można zacząć dzień w tak wspaniały sposób.
Mój „spacer” odbył się bardzo wczesną wiosną. Pogoda spłatała nam figla i po kilku słonecznych dniach, w dniu zejścia rano za oknem zobaczyłam śnieg. Nie były to wymarzone okoliczności do stawienia się na dachu łódzkiego wieżowca. Na szczęście okazało się, że opady są przelotne i zejście odbędzie się bez większych zakłóceń.
Miejsce realizacji tego prezentu odnajduję się bez trudności, ponieważ charakterystyczny baner wiszący na ścianie budynku widoczny jest już z dużej odległości. Człowiek momentalnie nabiera respektu do wysokości, z która ma się zmierzyć. 35 metrów to nie wydaje się wcale tak dużo, chyba że wiesz, że za chwile planujesz pokonać taką odległość z dachu do ziemi w bardzo niekonwencjonalny sposób.
Na dole znajduje się punkt, w którym załatwiamy niezbędne formalności przed zejściem oraz zakładamy specjalną uprząż. Towarzystwo przyjaciół okazało się w tym momencie niezastąpione. Łatwiej jest oswoić narastający lęk, kiedy można się głośno pośmiać i pożartować. Wzajemnie zadawaliśmy sobie jedno pytanie – Nie boisz się? No cóż, trzeba by było być szalonym, żeby się nie bać.
Po wstępnym przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa i ustaleniu kolejności zejść udaliśmy się w kilka osób wraz z naszym instruktorem do znajdującej się w budynku windy. Trzeba przyznać, że przemarsz kilku osób w uprzężach alpinistycznych wewnątrz biurowca budził niemałe sensacje wśród znajdujących się tam pracowników. W windzie jadącej na sam dach śmiechy już cichły, a atmosfera robiła się coraz gęstsza.
Wejście na dach pamiętam już jak przez mgłę, adrenalina tak mocno uderzyła do głowy, gdy okazało się, że z tej wysokości można podziwiać panoramę miasta. Przepiękną panoramę. Nigdy nie podejrzewałam siebie o lęk wysokości czy też lek przestrzeni, ale chwila, kiedy stoi się na dachu dotykając stopami krawędzi budynku jest po prostu bezcenna. Miesza się tak wiele myśli i emocji, od największego strachu po histeryczny śmiech.
Z całej grupy chciałam bardzo mieć to pierwsza za sobą. Nie wiem, czy to dowód odwagi, czy też brawury, ale na pewno najszybszy sposób na rozprawienie się z pożerającym stresem. Spacer w chmurach trzeba zacząć wychylając się z krawędzi sztywno jak wskazówka zegara, dosłownie położyć na niewidzialnej warstwie powietrza. Bez wątpienia jest to najtrudniejszy moment całego zejścia ze ściany. 35 metrów nie wygląda z tej perspektywy już tak niewinnie, jak z dołu.
Ogromna przestrzeń, pobliskie dachy, malutkie sylwetki ludzi gdzieś w oddali, tylko tyle ma się przed oczami. Pomyślałam, że trzeba ruszyć, nie można tam tkwić w nieskończoność. Kiedy uda się poskromić wszystkie swoje lęki i wychylić z krawędzi- jest już naprawdę świetnie.
Krok po kroku ciało opuszcza stres i trzeba już tylko iść. Noga za nogą, kroczek po kroczku, iść. To świetny moment na podziwianie widoków z prawdziwą radością już bez nerwów. Ścieżka po której schodzimy, jest podpisana na każdym metrze dzięki temu wiemy ile metrów nam jeszcze zostało do przejścia.
Kończąc spacer na ziemi, czułam się przeszczęśliwa i po prostu niepokonana.


Lista sugerowanych prezentów w tym Voucherze.

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje