Poznaj Strzelanie | Warszawa

0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelanie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Chciałeś zawsze spróbować swoich sił w strzelaniu, ale nie mogłeś się zebrać? Nie wiedziałeś, od czego zacząć? W takim razie, ten prezent będzie dla Ciebie idealny, bowiem właśnie otrzymałeś szansę spełnienia swoich marzeń! Profesjonalny instruktor przygotuje Cię do roli strzelca wyborowego i nauczy obsługi broni, ale to tylko od Ciebie zależy, jak pojętnym będziesz uczniem i czy zostaniesz mistrzem strzelectwa! Weź głęboki wdech i naciśnij spust!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje opiekę zawodowego instruktora, 50 naboi kalibru 5,6 mm oraz tarcze dla jednej osoby.

Czy można zabrać ze sobą osoby towarzyszące?
Tak, w realizacji prezentu mogą uczestniczyć osoby towarzyszące.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Czy wiesz, że...
Gdyby kula od pistoletu była wykonana ze złota, byłaby przeciwpancerna? Gęstość złota to 19,320 kg/m3 - jest prawie dwu­krot­nie wyższa od ołowiu.

Poznaj Strzelanie | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny niezależnie od wieku - podaruj go na Dzień Ojca, bądź na Dzień Chłopaka! To jest idealna szansa na rozpoczęcie swojej przygody ze strzelaniem pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który nauczy wszystkiego od postaw. Satysfakcja z niego będzie gwarantowana!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia tarcze, opiekę instruktora, broń oraz 50 naboi o kalibrze 5,6 mm. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica FSO

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

MARCIN S.

Bardzo miło i fajnie.Super instruktor pozdrawiam.

Krzysztof I.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Fajne miejsce, bardzo miła obsługa. Polecam.

Patryk K.

Wszystko przebiegało dobrze i sprawnie, miła, kompetentna obsługa, miła atmosfera. Lokalizacja nieco daleko, spory kawałek należy przejść na piechotę, jeżeli nie jedzie się samochodem

Karol

Wszystko zaczynając od zakupu, wygenerwanie kodu i samego strzelania w FSO Warszawa było super! polecam wyjątkowy Prezent !

Paulina

Bardzo super przeżycie, Pan Andrzej to bardzo fajny oraz kompetentny instruktor. Możliwość dokupienia naboi oraz użycia innej broni na miejscu :)

Wyświetlono 5 z 47

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.