(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Skok na Linie "DREAM JUMP" | 2Wieże | Warszawa

5.0 1 Opinii

Skok na Linie "DREAM JUMP" | 2Wieże | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,99 zł

79,99 zł

O prezencie

Wielu rzeczy nie sposób sobie wyobrazić, dopóki się ich nie spróbuje. Do tej grupy niewątpliwe należy ekstremalny skok z wysokości. Wielu o nim marzy, nieliczni mają odwagę. Udowodnij sobie i innym, że należysz do drugiej grupy. Skok na Linie "Dream Jump" to skok z wysokości 26 metrów, który maksymalnie wydłuża najbardziej emocjonującą i pożądaną fazę swobodnego lotu. Jest to nie tylko świetna zabawa, ale również niezwykłe wyzwanie oderwania stóp od miejsca, z którego skaczemy aż do chwili, kiedy zaczyna działać siła, która ma skok bezpiecznie wyhamować. Podejmij wyzwanie już dziś!

Co obejmuje prezent?
Skok z 26 metrowej wieży pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent można realizować od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie mogą wykonać skok wyłącznie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

Jaki wpływ na realizację ma pogoda?
Kluczowy, skoki odbywa się cały rok, jednak deszcz oraz silny wiatr uniemożliwiają realizację.

Skok na Linie "DREAM JUMP"sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla ukochanej, prezent dla męża

Ekstremalny skok z wysokości na prezent? Dlaczego nie! Podaruj bliskim Skok na Linie "Dream Jump". Z pewnością zachwyci fana sportów ekstremalnych i miłośników adrenaliny! Idź z duchem czasu - podaruj bliskim voucher prezentowy. Ten upominek to gwarancja dobrej zabawy. Na pewno wywoła niesamowite wrażenia. Wykaż się kreatywnością i zaskocz Męża, Brata, Ojca lub Przyjaciela! To najlepsza recepta na prawdziwy prezent marzeń zarówno na Urodziny, Rocznicę, jak i Święta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, jednak deszcz oraz silny wiatr uniemożliwiają realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą oddawać skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Wieże mają 26 metrów wysokości.


Sprawdź na mapie


Realizacja

2Wieże

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Iulia S.

Bardzo dziękuję za takie emocje! Wszystko było na najwyższym poziomie, a ludzie, którzy tam pracują ładują pozytywem i odwagą!

Zobacz inne propozycje