JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok na Bungee | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok na Bungee | Wrocław


Wrocław
1 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Pragniesz poczuć nieograniczoną wolność? Wypróbuj Skok na Bungee i poczuj przypływ prawdziwej adrenaliny. Niech lina zostanie Twoją towarzyszką w pokonaniu wszystkich słabości, a kilka sekund spadania przerodzi się w niezapomniane doświadczenie! Nie bez powodu polecają go śmiałkowie, którzy odważyli się już spróbować skoku w nieznane. Przekonaj się sam, co znaczy natychmiastowe ożywienie ciała i umysłu! Skok na Bungee czeka właśnie na Ciebie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje skok z 70 metrów dla jednej osoby.

Czy istnieje możliwość rejestracji skoku?
Oczywiście, przed realizacją przeżycia istnieje możliwość dokupienia zdjęć i filmowania. Informacje udzielane są na miejscu bezpośrednio u Wykonawcy.

Jakie są przeciwwskazania do skoku?
Przeciwwskazania do odbycia skoku to dolegliwości układu krążenia, choroby serca, epilepsje, wada wzroku +/-3 dpi, ciąża oraz schorzenia kręgosłupa.

Czy wiesz, że…
Skok na Bungee narodził się na wyspie Pentecost na Pacyfiku, gdzie żył rdzenny mieszkaniec Tamalie wraz ze swoją żoną. Kobieta uciekając od despotycznego męża, wspięła się na drzewo i skoczyła, nie zauważając, że owinęła swoje ciało lianą. Od tamtej pory tubylcy zbudowali wieżę do treningu skoków na bungee, a same skoki stały się tradycją i momentem, w którym chłopiec stawał się mężczyzną.

Skok na Bungee sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla koleżanki, prezent dla ukochanego

Zbliżają się urodziny przyjaciela? Odstaw standardowe podarunki i spraw bliskiej osobie chwile niezapomnianych wrażeń! Każdy zasługuje, by spróbować czegoś szalonego i oczyścić swój umysł i ciało od natłoku codzienności. 18 urodziny tuż tuż? Nie ma na co czekać! To idealna pora, by wejść w dorosły świat oddając w powietrze nadmiar młodzieńczej energii!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Paniom odradzamy krótkie sukienki. Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda opiekuna i obecność podczas skoku. Uczestnik zobowiązany jest podpisać oświadczenie, iż ogólna kondycja psychofizyczna pozwala mu na wykonanie skoku. Wymagane jest stosowanie się do regulaminu skoków, który każdy z uczestników otrzyma. Minimalna waga uczestnika 40 kg. Możliwość dokupienia zdjęć oraz filmu bezpośrednio u wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1026
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Klaudia S.

Bardzo profesjonalnie podejście, Panowie doskonale rozluźniają atmosferę. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Bardzo mocno polecam. Niezapomniane wrażenia

Michał

Skok był super. Pełen profesjonalizm że strony obsługi. Robią to ludzie z pasją. Wszystko na spokojnie tłumacza nie poganiaja z niczym. POLECAM KAZDEMU

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.