JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

SWING JUMP - Skok na Linie dla Dwojga | Warszawa

SWING JUMP - Skok na Linie dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

139,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
139,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubicie bujać w obłokach? Teraz możecie pobujać się na linach! Jeżeli kochacie ekstremalne przeżycia to Skok Wahadłowy dla Dwojga powstał z myślą o Was. Wystarczy krótkie szkolenie teoretyczne i możecie zaczynać zabawę. Wejdźcie na wieżę, następnie skierujecie się na specjalnie przygotowaną platformę na wysokości 27 metrów i przygotujcie się na niesamowitą przygodę. Dzięki całemu systemowi lin, najprzyjemniejsza część skoku, swobodne spadanie, jest znacznie wydłużona, a przy tym całkowicie bezpieczna. Nie od dziś wiadomo, że łatwiej opanować emocje razem z bliską osobą, dlatego oddacie ten skok razem lub jedno po drugim, wybór należy do Was. Odrobina niepokoju, ogromne emocje i kop adrenaliny sprawią, że ten dzień zapamiętacie na naprawdę długo! To doświadczenie z pewnością zbliży Was do siebie jeszcze bardziej. Odważcie się na skok po ekscytujące przeżycie!

Co obejmuje prezent?
Opiekę profesjonalnego Instruktora, sprzęt niezbędny do realizacji oraz skok Swing Jump dla dwóch osób, który oddawany jest z wysokości 27 metrów!

Jaki jest wymagany minimalny wiek aby móc zrealizować skok?
Skoczyć mogą wyłącznie osoby powyżej 13 r.ż. Niepełnoletni, mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.

SWING JUMP - Skok na Linie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla znajomych, prezent na urodziny

Chcesz znaleźć oryginalny prezent dla chłopaka, dziewczyny, żony lub męża? Podaruj przeżycie, upominek, który zapewnia miłe wspomnienia! Skok Wahadłowy dla Dwojga to ciekawy pomysł na ekstremalny prezent na walentynki, rocznicę, urodziny czy też mikołajki. To również recepta na genialną zabawę! Jeżeli więc potrzebny Ci jest niebanalny prezent na każdą kieszeń, to nie mogłeś lepiej trafić! Jeżeli chcesz zapewnić swoim bliskim niezapomniana przygodę, to przejrzyj nasz katalog marzeń i zobacz jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy. Kto wie, może dzięki Twojemu upominkowi odnajdą nową pasję? Voucher na skok w Warszawie dla dwóch osób to wielka przygoda i spełnienie marzeń o szalonym, podniebnym doznaniu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 30 minut na przygotowania.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, jednak deszcz oraz silny wiatr uniemożliwiają realizacje, wówczas ustalany jest inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Wieże mają 26 metrów wysokości.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Arek

Zawsze chciałem spróbować podobnej atrakcji mimo ze mam lęk wysokości. Przeżycie wyjątkowe aczkolwiek dla mnie traumatyczne. Mimo wszystko, ekipa która prowadzi skoki super zorganizowana i ogarnięta, znają się na rzeczy. Chciałem przełamać swoją słabość i udowodnić sobie że mogę. No i się udało. Na pewno wybrałbym się na tą atrakcje nie raz i nie dwa gdyby nie lęk wysokości.

Joanna O.

Skok był świetnym przeżyciem. Ogromna dawka emocji i adrenaliny. Idealne przeżycie dla ludzi, którym brakuje mocnych wrażeń.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.