(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Warszawa

4.9 27 Opinii

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,99 zł

229,99 zł

O prezencie

Czujesz, że strzelanie z broni to Twoje powołanie? Uwielbiasz moment, gdy naciskasz spust, by oddać strzał? Ten prezent zapewni Ci pożądaną dawkę emocji oraz adrenaliny! Zostaniesz przeszkolony przez instruktora, który również zaczynał od zajawki, a następnie oddasz 50 strzałów. Naucz się celności, pokory i opanowania - strzelanie nie jest tylko rozrywką, ale również ważną umiejętnością. Odkryj w sobie nową pasję i przekonaj się o swoim talencie!

Co obejmuje prezent?
Krótkie szkolenie teoretyczne, udostępnienie broni z 50 nabojami, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Warszawa sprawdzi się jako  prezent dla ukochanego!  Nie ma na świecie mężczyzny, który by nie chciał spróbować swoich sił w strzelaniu, niezależnie od wieku!  Podaruj im prezent, który rozbudzi w nich miłość do strzelectwa na stałe!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne, opiekę zawodowego instruktora, tarcze i po 50 naboi kalibru 5,6 mm dla każdego z uczestników. Obdarowany musi przyjść na strzelnicę z dokumentem tożsamości. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strzelnica FSO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 27 Opinii

Maciek

Super organizator. bardzo mili ludzie, imperaza się udała ;)

Adam

Jesteśmy zadowoleni. Miła obsługa, pełna profeska ;) Jest gdzie zaparkować auto, dogodny dojazd. Gdybym miał coś zmienić to następnym razem wziąłbym mniej strzałów, ale różne rodzaje broni.

Marcin M.

Bardzo sympatyczna pani na recepcji, bardzo sympatyczny instruktor. Jestem zadowolony

Piotr W.

Miła obsługa w recepcji. Wyjątkowy , super profesjonalny i uśmiechnięty instruktor. Wysokiej klasy broń.

Viktoriia

Bardo mi się spodobał ten prezent! Bardzo miły i dobry instruktor. Dziękuję jemu.

Wyświetlono 5 z 44

Zobacz inne propozycje