JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Warszawa

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

199 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Czujesz, że strzelanie z broni to Twoje powołanie? Uwielbiasz moment, gdy naciskasz spust, by oddać strzał? Ten prezent zapewni Ci pożądaną dawkę emocji oraz adrenaliny! Zostaniesz przeszkolony przez instruktora, który również zaczynał od zajawki, a następnie oddasz 50 strzałów. Naucz się celności, pokory i opanowania - strzelanie nie jest tylko rozrywką, ale również ważną umiejętnością. Odkryj w sobie nową pasję i przekonaj się o swoim talencie!

Co obejmuje prezent?
Krótkie szkolenie teoretyczne, udostępnienie broni z 50 nabojami, tarcze, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy osoby niepełnoletnie też mogą strzelać?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj Strzelanie dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezet dla niego, prezent dla taty, prezent na urodziny.

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanego? Nie ma na świecie mężczyzny, który by nie chciał spróbować swoich sił w strzelaniu, niezależnie od wieku! Kup go synowi na 18. urodziny, albo swojemu tacie na Dzień Ojca i pozwól, by rozładowali swoje emocje na strzelnicy. Podaruj im prezent, który rozbudzi w nich miłość do strzelectwa na stałe!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: krótkie szkolenie teoretyczne, opiekę zawodowego instruktora, tarcze i po 50 naboi kalibru 5,6 mm dla każdego z uczestników. Obdarowany musi przyjść na strzelnicę z dokumentem tożsamości. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda lub obecność jednego z opiekunów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (33)

Wszystkie opinie(33)
A.M.

Wszystko ok.

Jakub P.

Instruktor wytłumaczył i pokazał wszystko bardzo dobrze. Warunki świetne. Polecam.

Patrycja D.

Profesjonalne podejście, dużo emocji i jeszcze więcej dobrej zabawy! Strzelnica FSO zdecydowanie wie jak zadbać o klienta - instruktorzy są doświadczeni i bardzo sympatyczni, także czas spędzony na strzelaniu z różnego rodzaju broni na pewno będziecie długo wspominać. My wybraliśmy opcję "strzelanie dla dwojga" i dla nas było to optymalne - nikt nie zdążył się zniecierpliwić czekając na swoją kolej :) Dodatkowo nie ma najmniejszego problemu z parkingiem, także tutaj też duży plus :)

 

Polecam gorąco strzelnice, prowadzący był rewelacyjny a wrażenia jeszcze lepsze.

Paulina

Swietny instruktor, bardzo precyZny, doswiadczenie super

1 2 3 4 5 6 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.