(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Interaktywna Miejska Przygoda dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinii

Interaktywna Miejska Przygoda dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Interaktywna Miejska Przygoda dla Dwojga, Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź - Moonstreet

Wielka przygoda czyha czasem tuż za rogiem, wystarczy się rozejrzeć… Zapraszamy na tajemniczą i mroczną, niesamowitą i niezapomnianą, szaloną i pełną niebezpieczeństw Interaktywną Miejską Przygodę w Warszawie, Krakowie, Łodzi lub Wrocławiu! Rzućcie się w wir zabawy i wspólnie spróbujcie rozwiązać tę zagmatwaną zagadkę. Odkrywajcie historię niczym najlepsi detektywi i spróbujcie dowiedzieć się więcej o nieznanej legendzie. Uwaga! Gra zmienia się w zależności od Waszych wyborów!

Interaktywna Miejska Przygoda dla Dwojga w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Interaktywnej Miejskiej Przygodzie. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu trwa gra?
Szacowany czas gry to 2,5-4 godziny, jednak nie ma ona limitu czasu. Grę można w dowolnym momencie przerwać i wrócić do niej w kolejnych dniach, jednak nie później niż 28 dni od jej rozpoczęcia.

Gdzie odbywa się gra?
Gra odbywa się w Warszawie, Krakowie, Łodzi lub Wrocławiu.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika gry to 16 lat.

Jak należy się przygotować do gry?
Należy mieć ze sobą minimum jeden naładowany telefon z dostępem do internetu. Warto założyć wygodne ubranie.

Jak wygląda gra?
Rozwiązujecie zagadki, które na bieżąco otrzymujecie na telefon. Gra zmienia się w zależności od Waszych wyborów i różni się w zależności od wybranej lokalizacji.
W Warszawie należy rozwiązać tajemnicę “Warszawskiego Kruka”, zaś we Wrocławiu i Krakowie należy wcielić się w rolę “Króla Dwumiasta”.

“Warszawski Kruk” - Stolica Polski osadzona jest w krainie snów, a wszystkie karty rozdaje w niej niejaki Klucznik. Podczas przygody rozwiążecie szereg zadań i wcielicie się w rolę tytułowego Kruka, wyruszając w heroiczną podróż po niebezpiecznym świecie tajemnic. Zdobywanie mistycznych umiejętności, tajemnicze artefakty i tajemnica… to od Was zależeć będzie, jaki los czeka Kruka.

“Król Dwumiasta” we Wrocławiu, Łodzi i Krakowie - Wyobraź sobie, że miasto składa się z dwóch rzeczywistości, które dzieli cienka, niewidzialna bariera. Czasem otwiera się ona, wpuszczając do naszego świata naprawdę mroczne stwory. Na straży tej granicy stoi Król Dwumiasta, w którego rolę się wcielicie. Przejdźcie przez liczne próby, próbując utrzymać równowagę świata. Podejmujcie trudne decyzje, które doprowadzą Was do miejsca, z którego nie ma odwrotu. Los Wasz i Waszego miasta zależny jest tylko od Was.

Interaktywna Miejska Przygoda dla Dwojga - Voucher na prezent

Interaktywna Miejska Przygoda dla Dwojga w Warszawie, Łodzi Krakowie lub Wrocławiu to doskonały prezent dla drugiej połówki, przyjaciela lub koleżanki, pozwalający na wspólną, niesamowitą zabawę. Ta przygoda zapewnia emocje, adrenalinę i mnóstwo śmiechu. Wybierz niezwykły podarunek dla bliskiej osoby i wspólnie spróbujcie swoich sił w poszukiwaniach sekretów i rozwiązywaniu zagadek. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 2,5-4 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Gra realizowana jest od maja. Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia udział w interaktywnej grze miejskiej. Minimalny wiek uczestnika: 16 lat. Należy zabrać ze sobą minimum jeden naładowany telefon z dostępem do internetu. Uczestnicy rozwiązują zagadki, które na bieżąco otrzymują na telefon. Gra zmienia się w zależności od ich wyborów i różni się w zależności od wybranej lokalizacji. Grę można w dowolnym momencie przerwać i wrócić do niej w kolejnych dniach, jednak nie później niż 28 dni od jej rozpoczęcia.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje