(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Wspinaczkę | Kraków

5.0 9 Opinii

Poznaj Wspinaczkę | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Lubisz nowe wyzwania? Chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie w nowej dziedzinie sportu? Poznaj Wspinaczkę to niesamowite przeżycie, które umożliwia Ci poznanie tej ekstremalnej dziedziny sportu od podstaw. Jeżeli miałeś już okazję wspinać się na ściankach to dzięki tym zajęciom z pewnością rozwiniesz swoje umiejętności. Na zajęcia powinieneś zabrać jedynie dobry humor! Lekcja z doświadczonym instruktorem to również możliwość poznania zasad efektywnej wspinaczki oraz asekurowania partnera, więc następnym razem będziesz mógł wybrać się na ściankę ze znajomym. Sprawdź, jaką satysfakcję osiągniesz, kiedy wejdziesz na samą górę. Nie podpieraj ściany, wspinaj się na nią!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zabawę na ściance wspinaczkowej dla jednej osoby. Czas trwania przeżycia to jedna godzina.

Co jeszcze wchodzi w skład przeżycia?
W skład przeżycia wchodzi wejście na halę, opieka instruktora, wypożyczenie sprzętu (bez butów wspinaczkowych).


Czego nauczę się podczas przeżycia?
Uczestnik nauczy się m.in.: nazywania, dobierania i używania sprzętu wspinaczkowego, wiązania węzłów, asekurowania partnera, poprawnej komunikacji, bezpiecznego oraz efektywnego poruszania po drogach wspinaczkowych.

Poziom zajęć wspinaczkowych zostanie dopasowany do umiejętności i predyspozycji osoby obdarowanej.

Poznaj Wspinaczkę sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla mężczyzny, prezent na Mikołajki

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla koleżanki, kolegi, chłopaka, a może dla sportowca? Poznaj Wspinaczkę to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi sport i nie boi się nowych wyzwań. Wręcz ten oryginalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka bądź Dzień Dziecka. Podaruj zajęcia z profesjonalnym instruktorem, które gwarantują bezpieczeństwo oraz satysfakcję uczestnika! To przeżycie na długo zostanie w pamięci bliskiej Ci osoby, a być może będzie to początek nowej pasji? Voucher na ściankę wspinaczkową w Krakowie to idealny prezent marzeń dla każdego, kto chciały spróbować swoich sił we wspinaniu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wejście na ścianę, wypożyczenie sprzętu (bez butów wspinaczkowych) oraz opiekę instruktora. Należy zaakceptować warunki regulaminu znajdującego się na stronie cwf.pl. Od osób poniżej 18 r. ż. wymagana notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Wspinaczkowe FORTECA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

Gabriela K.

Syn bardzo zadowolony, ciekawe przeżycie profesjonalna obsługa, Pani instruktor bardzo miła i fachową, bardzo pomogła synowi przełamać lek wysokości.

Patrycja Szlachetka

Wszystko super! Nie mam żadnych zastrzeżeń

Krzysztof

Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Nie było żadnych problemów ani nie miałem do niczego zastrzeżeń.

Ryszard

Na miejscu stawiłem się przed umówioną porą i bez problemu znaleziono dla mnie instruktora, który od razu zaczął zajęcia. Nie było problemu z tym, że byłem z osobą towarzyszącą. Każda osoba z obsługi obiektu, z jaką miałem styczność, była bardzo miła i służyła radą i pomocą - dla człowieka, który był pierwszy raz to bardzo dużo :) Zajęcia były dostosowane do możliwości - start od łatwych tras, wytłumaczenie podstaw wspinaczki, węzły, uprzęże. W miarę trwania zajęć przeszliśmy na trudniejsze drogi. Każde pytanie, wątpliwość, ciekawość znajdowało odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony z tego prezentu!

Jakub

Polecam. Wszystko było jak najbardziej OK. Miła i profesjonalna obsługa.

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje