JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Wspinaczkę | Kraków

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Wspinaczkę | Kraków

Kraków
1 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
49 zł

Lubisz nowe wyzwania? Chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie w nowej dziedzinie sportu? Poznaj Wspinaczkę to niesamowite przeżycie, które umożliwia Ci poznanie tej ekstremalnej dziedziny sportu od podstaw. Jeżeli miałeś już okazję wspinać się na ściankach to dzięki tym zajęciom z pewnością rozwiniesz swoje umiejętności. Na zajęcia powinieneś zabrać jedynie dobry humor! Lekcja z doświadczonym instruktorem to również możliwość poznania zasad efektywnej wspinaczki oraz asekurowania partnera, więc następnym razem będziesz mógł wybrać się na ściankę ze znajomym. Sprawdź, jaką satysfakcję osiągniesz, kiedy wejdziesz na samą górę. Nie podpieraj ściany, wspinaj się na nią!

Prezent obejmuje:

  • Wejście na halę sportową,
  • Wypożyczenie sprzętu (w tym buty wspinaczkowe),
  • Instruktor do wyłącznej dyspozycji na 1 godzinę zegarową,
  • Możliwość pozostania na hali do jej zamknięcia.

Podczas zajęć uczestnik nauczy się:

  • Nazywania, dobierania i używania sprzętu wspinaczkowego,
  • Wiązania węzłów,
  • Asekurowania partnera i poprawnej komunikacji,
  • Bezpiecznego i efektywnego poruszania po drogach wspinaczkowych.

Poziom zajęć dopasowany zostanie do umiejętności osoby obdarowanej.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla Koleżanki, Kolegi, Chłopaka, a może dla Sportowca? Poznaj Wspinaczkę to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi sport i nie boi się nowych wyzwań. Wręcz ten oryginalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, bądź Dzień Dziecka. Podaruj zajęcia z profesjonalnym instruktorem, które gwarantują bezpieczeństwo oraz satysfakcję uczestnika! To przeżycie na długo zostanie w pamięci bliskiej Ci osoby, a być może będzie to początek nowej pasji?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wejście na ścianę dla 1 osoby, wypożyczenie sprzętu (w tym buty wspinaczkowe) oraz opiekę instruktora. Po czasie zorganizowanym z instruktorem osoba obdarowana może pozostać na hali do jej zamknięcia na wspinaczkę indywidualną. Należy zaakceptować warunki regulaminu znajdującego się na stronie cwf.pl. Od osób poniżej 18 r. ż. wymagana notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (2)

Krzysztof

Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Nie było żadnych problemów ani nie miałem do niczego zastrzeżeń.

Ryszard

Na miejscu stawiłem się przed umówioną porą i bez problemu znaleziono dla mnie instruktora, który od razu zaczął zajęcia. Nie było problemu z tym, że byłem z osobą towarzyszącą. Każda osoba z obsługi obiektu, z jaką miałem styczność, była bardzo miła i służyła radą i pomocą - dla człowieka, który był pierwszy raz to bardzo dużo :) Zajęcia były dostosowane do możliwości - start od łatwych tras, wytłumaczenie podstaw wspinaczki, węzły, uprzęże. W miarę trwania zajęć przeszliśmy na trudniejsze drogi. Każde pytanie, wątpliwość, ciekawość znajdowało odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony z tego prezentu!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.