Poznaj Wspinaczkę | Kraków

5.0 5 Opinie

Poznaj Wspinaczkę | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,00 zł

49,00 zł

O prezencie

Lubisz nowe wyzwania? Chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie w nowej dziedzinie sportu? Poznaj Wspinaczkę to niesamowite przeżycie, które umożliwia Ci poznanie tej ekstremalnej dziedziny sportu od podstaw. Jeżeli miałeś już okazję wspinać się na ściankach to dzięki tym zajęciom z pewnością rozwiniesz swoje umiejętności. Na zajęcia powinieneś zabrać jedynie dobry humor! Lekcja z doświadczonym instruktorem to również możliwość poznania zasad efektywnej wspinaczki oraz asekurowania partnera, więc następnym razem będziesz mógł wybrać się na ściankę ze znajomym. Sprawdź, jaką satysfakcję osiągniesz, kiedy wejdziesz na samą górę. Nie podpieraj ściany, wspinaj się na nią!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zabawę na ściance wspinaczkowej dla jednej osoby.

Co jeszcze wchodzi w skład przeżycia?
W skład przeżycia wchodzi wypożyczenie sprzętu (w tym butów wspinaczkowych), instruktor, który przez godzinę będzie do Twojej wyłącznej dyspozycji, możliwość pozostania na hali do jej zamknięcia.

Czego nauczę się podczas przeżycia?
Uczestnik nauczy się m.in.: nazywania, dobierania i używania sprzętu wspinaczkowego, wiązania węzłów, asekurowania partnera, poprawnej komunikacji, bezpiecznego oraz efektywnego poruszania po drogach wspinaczkowych.

Poziom zajęć wspinaczkowych zostanie dopasowany do umiejętności i predyspozycji osoby obdarowanej.

Poznaj Wspinaczkę sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla mężczyzny, prezent na Mikołajki

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla koleżanki, kolegi, chłopaka, a może dla sportowca? Poznaj Wspinaczkę to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi sport i nie boi się nowych wyzwań. Wręcz ten oryginalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka bądź Dzień Dziecka. Podaruj zajęcia z profesjonalnym instruktorem, które gwarantują bezpieczeństwo oraz satysfakcję uczestnika! To przeżycie na długo zostanie w pamięci bliskiej Ci osoby, a być może będzie to początek nowej pasji? Voucher na ściankę wspinaczkową w Krakowie to idealny prezent marzeń dla każdego, kto chciały spróbować swoich sił we wspinaniu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wejście na ścianę dla 1 osoby, wypożyczenie sprzętu (w tym buty wspinaczkowe) oraz opiekę instruktora. Po czasie zorganizowanym z instruktorem osoba obdarowana może pozostać na hali do jej zamknięcia na wspinaczkę indywidualną. Należy zaakceptować warunki regulaminu znajdującego się na stronie cwf.pl. Od osób poniżej 18 r. ż. wymagana notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Wspinaczkowe FORTECA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Patrycja Szlachetka

Wszystko super! Nie mam żadnych zastrzeżeń

Krzysztof

Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Nie było żadnych problemów ani nie miałem do niczego zastrzeżeń.

Ryszard

Na miejscu stawiłem się przed umówioną porą i bez problemu znaleziono dla mnie instruktora, który od razu zaczął zajęcia. Nie było problemu z tym, że byłem z osobą towarzyszącą. Każda osoba z obsługi obiektu, z jaką miałem styczność, była bardzo miła i służyła radą i pomocą - dla człowieka, który był pierwszy raz to bardzo dużo :) Zajęcia były dostosowane do możliwości - start od łatwych tras, wytłumaczenie podstaw wspinaczki, węzły, uprzęże. W miarę trwania zajęć przeszliśmy na trudniejsze drogi. Każde pytanie, wątpliwość, ciekawość znajdowało odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony z tego prezentu!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.