Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Tygodniowy Dostęp do Treningów Online | Cała Polska

0.0 0 Opinii

Tygodniowy Dostęp do Treningów Online | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

50,00 zł

50,00 zł

O prezencie

To już postanowione - czas zadbać o formę! Tylko… jak się do tego zabrać? Od czego zacząć? Jak dobrać odpowiednie ćwiczenia? Tak wiele pytań, na które odpowiedź brzmi następująco: Tygodniowy Trening Online! Wygodna forma ćwiczeń, podczas której doświadczeni trenerzy personalni, przy użyciu najnowocześniejszej technologii, zapewnią niesamowite efekty. Interwałowy trening funkcjonalny odbywa się dwa razy dziennie i za każdym razem trwa około 45 minut. Zawsze zawiera inny zestaw ćwiczeń, opracowany przez trenerów. Zajęcia odbywają się na żywo, dzięki czemu instruktorzy mają możliwość monitorowania postępów i odpowiadania na pytania uczestników i uczestniczek. Dwa treningi dziennie przez tydzień wystarczą, by zaszczepić w Tobie ducha treningu! Przekonaj się, jak łatwo i wygodnie można dbać o formę!

 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje tygodniowy dostęp do specjalnej platformy, na której odbywają się treningi. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Z jaką częstotliwością odbywają się treningi?
Treningi odbywają się dwa razy dziennie: o 7.30 i 19.30. W weekendy zaś zaczynają się o 10 i 19.30. Każdy trening trwa około 45 minut.

Czy są to nagrane ćwiczenia?
Nie, treningi odbywają się “na żywo”, na platformie ZOOM. W trakcie treningu można zadawać pytania i konsultować z trenerami wątpliwości.

Jakie wymagania muszę spełnić, by skorzystać z ćwiczeń?
Wymagane jest stabilne połączenie z internetem oraz platforma zoom na urządzeniu (telefonie, tablecie, komputerze).

Czy muszę mieć włączoną kamerę?
Włączona kamera zapewnia zdecydowanie lepszy kontakt z trenerami oraz możliwość monitorowania Twoich ćwiczeń, choć nie jest to absolutnie konieczne.

Tygodniowy Trening Online sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla mężczyzny, prezent na imieniny

Szukasz taniego upominku dla fana ćwiczeń? Nie wiesz, jaki prezent dla singielki lub singla wybrać? Tygodniowy Trening Online wymaga tylko odrobiny chęci - o resztę zadbają doświadczeni trenerzy personalni. Wspaniały pomysł na prezent dla koleżanki lub kolegi. Sprawdzi się nie tylko na różne drobne okazje, ale także jako przeżycie dla Ciebie! Zobacz, jak łatwo dbać o formę pod okiem profesjonalistów i spełnij marzenia o smukłej sylwetce! Czas na pierwszy krok w drodze ku marzeniom!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

Dostęp do 2 treningów dziennie przez 7 dni.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia dostęp do 2 treningów dziennie po 45 minut przez siedem dni. Treningi odbywają się w czasie rzeczywistym bez możliwości ponownego odtworzenia. Wymagane stabilne połączenie z internetem oraz platforma zoom na urządzeniu W momencie składania rezerwacji organizator nada dostęp do platformy treningowej. Po otrzymaniu dostępów voucher uznaje się za wykorzystany.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

F45 Training

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje