Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Domowym Barmanem | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Zostań Domowym Barmanem | Trójmiasto


Trójmiasto, Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

239,99 zł

239,99 zł

O prezencie

Zawsze marzyłeś, aby nauczyć się przygotowywać wyszukane drinki? Chciałbyś zrobić to w prosty i wygodny sposób? Zostań Domowym Barmanem! Spędź czas z doświadczonym, profesjonalnym barmanem i naucz się kilku praktycznych, barmańskich trików. Przygotuj własnoręcznie 3 koktajle i degustuj wybrane alkohole. Takie przeżycie to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz świetna zabawa! Ze względu na degustację alkoholu, nie przyjeżdżaj własnym autem!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kurs - Zostań Domowym Barmanem, dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład kursu?
W skład kursu wchodzi: szkolenie teoretyczne i praktyczne, wspólne gotowanie, przygotowywanie 3 koktajli, degustacja alkoholi, opieka profesjonalnego barmana oraz fartuch.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Zostań Domowym Barmanem sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, prezent na Dzień Ojca, prezent na osiemnastkę

Szukasz ciekawego i wesołego pomysłu na prezent dla mężczyzny? Kurs - Zostań Domowym Barmanem to wspaniałe przeżycie, które dostarczy wielu pozytywnych wrażeń! Będzie kapitalnym wyborem na Dzień Chłopaka lub urodziny! Świetnie sprawdzi się jako podarunek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Jeżeli Twoja druga połówka nauczy się przyrządzać pyszne drinki, to...też na tym skorzystasz!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trójmiasto, Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia szkolenie teoretyczne i praktyczne, wspólne przygotowywanie 3 koktajli, degustacje alkoholi, opiekę profesjonalnego barmana i fartuch. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się w grupie. Osoba obdarowana musi być pełnoletnia. Wskazane jest wygodne ubranie. Proponujemy nie przyjeżdżać swoim autem ze względu na degustację alkoholi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BARCOCKTAIL

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje