Kurs Winiarski "Start" | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Kurs Winiarski "Start" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1000,00 zł

1000,00 zł

O prezencie

Kurs Winiarski "Start", Poznań - Wino+

Mówi się, że w winie jest prawda. Odkryjcie fascynujący świat winnych przyjemności i wybierzcie Kurs Winiarski "Start" w Poznaniu! Są to wyjątkowe warsztaty, które skierowane są nie tylko do osób rozpoczynających pracę w branży gastronomicznej, ale także dla pasjonatów wina i osób otwartych na nowe doznania. 2 spotkania warsztatowe, trwające 5 godzin każde, pozwolą poznać wino z zupełnie nowej strony, a degustacja 12 różnych win wyostrzy smak i pomoże zrozumieć, jak funkcjonuje świat wybornego wina. Czas na prawdziwą przygodę!

Kurs Winiarski "Start" w Poznaniu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Winiarski "Start". Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa kurs?
Kurs podzielony jest na 2 spotkania, trwające po około 5 godzin każde.

Jak wygląda kurs?
Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w branży gastronomicznej, pasjonatów wina i osób otwartych na nowe doznania. Warsztaty odbywają się w grupach i obejmują zagadnienia teoretyczne oraz degustację 12 różnych win. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikat.

Kurs Winiarski "Start" - Voucher na prezent

Kurs Winiarski "Start" w Poznaniu to wyjątkowa podróż po świecie wina. Jest to znakomita okazja, by rozszerzyć swoją wiedzę o tym niezwykłym trunku. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla miłośników wina i każdego, kto chciałby wziąć udział w niezwykłej przygodzie. Tego typu podarunek doskonale sprawdzi się na ważne okazje, podkreślając ich niezwykły charakter. Przekonaj się, że spełnianie marzeń może mieć smak i zapach wybornego wina!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 spotkania po 5 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w branży gastronomicznej, pasjonatów wina i osób otwartych na nowe doznania. Warsztaty odbywają się w grupach i obejmują zagadnienia teoretyczne oraz degustację 12 różnych win. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikat. Kurs podzielony jest na 2 spotkania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wino+

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.