JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szkolenie Survivalowe | Cała Polska

Szkolenie Survivalowe | Cała Polska


Cała Polska
1 os.

395 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
395 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz oryginalnego prezentu, który zaspokoi wszystkie wymagania bliskiej Ci osoby? Może szukasz czegoś dla siebie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szkolenie Survivalowe w naszej szkole pozwoli Ci jak i obdarowanej przez Ciebie osobie na przeżycie przygody w 100% realnych warunkach. Szkolenia podzielone są na 4 pory roku, jak również na szkolenia stacjonarne, trekkingowe oraz wodno-trekkingowe. Od właściciela vouchera zależy jaki profil wybierze.

Co obejmuje kurs?
Szkolenie podstawowe prowadzone jest w 3 różnych odsłonach, od Ciebie będzie zależeć jaki profil szkolenia najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom.

  • Szkolenie stacjonarne: podczas weekendu spędzonego w terenie, poznasz Bushcraftowe techniki przetrwania, począwszy od budowy schronienia, przez techniki rozpalania ognia krzemieniem, krzesiwem czy łukiem ogniowym. Upieczesz na ruszcie swój chrupiący posiłek, poznasz techniki poruszania się po zróżnicowanym terenie. Nauczysz się czytać znaki natury. Szkolenie stacjonarne, jest ogromnym zastrzykiem energii i wiedzy, która na długo pozostanie w Twojej pamięci. Po ukończonym kursie stacjonarnym 95% kursantów wraca na nasze inne kursy profilowane, oraz wyjazdy zagraniczne.
  • Szkolenie trekkingowe: podczas wyprawy trekkingowej, przemierzysz nieodkryte przez innych ludzi tereny. Poruszając się poza szlakami i drogami, poznasz zaawansowane techniki terenoznawstwa, zróżnicowany teren, bagna, wąwozy, doliny, rzeki. Wśród dzikich zwierząt zamieszkujących nasze rodzime lasy, spędzisz niezapomniane chwile, wymagające od Ciebie koncentracji, odpowiedzialności, wytrwałości i współpracy. Podczas szkolenia nauczysz się radzić sobie w realnych warunkach terenowych.***
  • Szkolenie wodno-trekkingowe (watertrekking): wyprawa specjalnymi, ważącymi jedynie 1,6kg wyprawowymi pontonami, będzie dla Ciebie czymś nowym. Jako jedyna szkoła przetrwania, prowadzimy szkolenia watertrekking. Pontony pozwolą Ci na przemierzenie terenów, do których nikt nie ma dostępu, walka z bystrzami, czy powalonymi drzewami to tylko jeden z elementów zajęć. Podczas szkolenia poznasz podstawowe techniki przetrwania, zasady czytania wody, zaznajomisz się z zagrożeniami czyhającymi nie tylko w terenie lądowym ale też na wodzie. Nauczymy cię terenoznawstwa z całkiem innej strony.

*** Podczas trekkingu, prowadzimy zajęcia z ratownictwa.

Ile trwa taki kurs?
Kurs trwa 30 godzin w terenie + 4 godziny Online

Czy dam radę?
Oczywiście! Podczas trwania całego kursu jest z Wami instruktor, który będzie służył radą i pomocą.

Szkolenie Survivalowe sprawdzi się jako:
Prezent dla przyjaciół, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca

Idealnym prezentem dla wszystkich tych, którzy są spragnieni przygód będzie Szkolenie Survivalowe. To doskonała możliwość na naukę survivalu dla miłośników wypraw w nieznane. Podaruj ten gift urodzonemu wędrownikowi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

30 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane oraz opiekunowie prawni.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Podczas każdego szkolenia gwarantujemy ciepły posiłek. W miarę możliwości doposażamy uczestników w potrzebny brakujący sprzęt. Zajęcia Outdoorowe skierowane są do osób pełnoletnich, dzieci, młodzieży wraz z opiekunami. To, co jest mile widziane u kursantów, ale nie jest to wymagane, ponieważ jesteśmy w stanie wszystko zagwarantować to: śpiwór, karimata, nóż, krzesiwo, kubek stalowy oraz ubranie stosowne do warunków pogodowych.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
Sebastian

Mega super. Jeździłem już na kursy innych firm, ale LifeTrip jest najlepsza ;) Szkoła z pasją i sercem. Naprawdę zmieniają podejście człowieka do świata. Dzięki chłopaki ;) teraz wkręcam w bushcraft moje dzieciaki.

Artur Ośmiałowski

Dużo nie trzeba mówić, było kozacko. Obowiązkowo dla każdego, pozdrawiam cała paczkę ! :)

Mirek

Było super, przez ten jeden weekend nauczyłem się o przetrwaniu (bushcrafcie) więcej niż przez całe życie. Do tego przeżyłem mega przygodę i poznałem naprawdę wspaniałych ludzi. To najlepszy prezent jaki mogłem dostać. Instruktorzy LifeTrip są świetni, robią to co kochają i to jest najważniejsze. Wiedza jaką dzielą się z kursantami jest nie do pozyskania z żadnego innego źródła. Gorąco polecam, najlepszy prezent jaki można komuś sprezentować to wypad na weekend z LifeTrip.pl

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.