Rejs na Oponie | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Rejs na Oponie | Trójmiasto


Sopot
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

50,00 zł

50,00 zł

O prezencie

Słońce, morze, plaża… czy można chcieć czegoś więcej? Można! Dodatkową atrakcją każdego urlopu, czy wakacji będzie Rejs na Oponie, ciągniętej przez motorówkę. Idealny na upalne dni na plaży, oraz dla wzbogacenia wspomnień z Sopotu! Zmierz się z siłami natury i przekonaj się, jak wygląda zabawa na tafli wody. Za sprawą motorówki nabierzesz dużej prędkości i poczujesz wiatr we włosach. Pamiętaj również o falach, które dodadzą jeszcze więcej adrenaliny. Utrzymać się na oponie i nie wylądować w wodzie to nie lada wyzwanie, ale również niesamowita zabawa. Dawka adrenaliny i mocnych wrażeń sprawi, że nie zapomnisz tego wyjazdu! Trzymaj się opony i spróbuj nie wypaść!

Rejs obejmuje:

  • Niezapomnianą przygodę na Oponie,
  • Zastrzyk adrenaliny i mocnych wrażeń,
  • Opiekę instruktora.

Rejs na Oponie na Plaży w Sopocie to świetny pomysł na prezent dla chłopaka i każdej osoby lubiącej aktywnie spędzać wolny czas.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Sopot

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

8 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Od uczestników prezentu Rejs na Oponie którzy są w wieku poniżej 18 lat wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Należy zabrać ze soba voucher na miejsce realizacji. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Extreme Sopot

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.