eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga | Wrocław

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

949,99 zł

949,99 zł

O prezencie

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga, Wrocław - Statek Wrocław

Marzycie o spędzeniu wspólnego czasu w atmosferze luksusu i intymności? Nie musicie wcale daleko wyjeżdżać, aby przeżyć ze sobą niezapomniane chwile. Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga we Wrocławiu daje Wam możliwość celebrowania swojego uczucia w zapierających dech w piersiach okolicznościach, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Już sam  rejs Odrą w towarzystwie najbliższej osoby jest wydarzeniem, które musi wzruszyć każde zakochane serce. Jeżeli natomiast doda się do niego uroczystą kolację na jachcie, to robi się z tego wydarzenie naprawdę wyjątkowe. Wykorzystajcie podarowany Wam czas jak najsumienniej!

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga we Wrocławiu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Romantyczny Rejs z Kolacją. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda przeżycie?
Rejs odbywa się jachtem motorowym Vera Mia, na którym zjecie ekskluzywną kolację. Podczas rejsu zapewniana jest profesjonalna obsługa kelnerska.

Ile trwa przeżycie?
Rejs trwa 60 minut.

Czym odbywa się rejs?
Rejs odbywa się na pokładzie jachtu motorowego Vera Mia, który jest luksusową, kameralną jednostką pływającą.

Jaka jest trasa rejsu?
Widokowa trasa rejsu obejmuje m.in.: Most Macieja, Most Uniwersytecki, Uniwersytet Wrocławski, Marinę Topacz, Hotel Plaza, Wyspę Słodową, Upust Klary, Barkę Tumską, Młyn Maria, Most Zakochanych, Ostrów Tumski, Muzeum Narodowe, Most Pokoju, Urząd Wojewódzki, Most Grunwaldzki, Dom na Wodzie.

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga - Voucher na prezent

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga we Wrocławiu to wymarzony prezent dla pary, która jest w sobie głęboko zakochana, oraz takiej, która swoją miłość pragnie dopiero zbudować. Ten podarunek może być ciekawą propozycją na prezent z okazji rocznicy ślubu – dla rodziców lub przyjaciół. Może być to również oryginalny pomysł na niespodziankę dla przyjaciół. Odkryj, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: rejs jachtem motorowym Vera Mia oraz ekskluzywną kolację na pokładzie jachtu. Podczas nocnego rejsu zapewniona jest profesjonalna obsługa kelnerska. Rejsy odbywają się z Przystani Piaskowej, przystani Marina Topacz i z Zatoki Gondoli, do indywidualnego ustalenia z Klientem. Rejsy odbywają się w sezonie ciepłym - od kwietnia do końca września.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje