Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga | Wrocław

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

849,99 zł

849,99 zł

O prezencie

Marzycie o spędzeniu wspólnego czasu w atmosferze luksusu i intymności? Nie musicie wcale daleko wyjeżdżać, aby przeżyć ze sobą niezapomniane chwile. Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga daje Wam możliwość celebrowania swojego uczucia w zapierających dech w piersiach okolicznościach, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Już sam nocny rejs Odrą w towarzystwie najbliższej osoby jest wydarzeniem, które musi wzruszyć każde zakochane serce. Jeżeli natomiast doda się do niego uroczystą kolację na jachcie, to robi się z tego wydarzenie naprawdę wyjątkowe. Wykorzystajcie podarowany Wam czas jak najsumienniej!

Co obejmuje Prezent?

Prezent obejmuje: nocny rejs jachtem motorowym Vera Mia oraz ekskluzywną kolację na pokładzie jachtu. Podczas nocnego rejsu zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską.

Czym odbywa się rejs?

Rejs odbywa się na pokładzie jachtu motorowego Vera Mia, który jest luksusową, kameralną jednostką pływającą.

Jaka jest trasa rejsu?

Trasa rejsu: Przystań Piaskowa, Most Macieja, Most Uniwersytecki, Uniwersytet Wrocławski, Marina Topacz, Hotel Plaza, Wyspa Słodowa, Upust Klary, Barka Tumska, Młyn Maria, Most Zakochanych, Ostrów Tumski, Muzeum Narodowe, Most Pokoju, Urząd Wojewódzki, Most Grunwaldzki, Dom na Wodzie, Przystań Piaskowa

Romantyczny Rejs z Kolacją dla Dwojga | Wrocław to wymarzony prezent dla pary, która jest w sobie głęboko zakochana, oraz takiej, która swoją miłość pragnie dopiero zbudować. Ten podarunek może być ciekawą propozycją na prezent z okazji rocznicy ślubu – dla rodziców lub przyjaciół. Może być to również oryginalny pomysł na prezent na Walentynki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: nocny rejs jachtem motorowym Vera Mia oraz ekskluzywną kolację na pokładzie jachtu. Podczas nocnego rejsu zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską. Rejsy odbywają się z Przystani Piaskowej, przystani Marina Topacz i z Zatoki Gondoli, do indywidualnego ustalenia z Klientem. Rejsy odbywają się w sezonie ciepłym- od kwietnia do końca września.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.