Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Katowice

(0)
Lokalizacja
Katowice
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Pragniesz kariery modela lub modelki? Chcesz sprawdzić swoje możliwości? Przeżycie Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" powstało z myślą o Tobie! Wkrocz do profesjonalnego studia fotograficznego i zacznij swoją przygodę z poważnym modelingiem. W pierwszej kolejności zadba o Ciebie zawodowa wizażystka - przygotuje Twoje włosy, dobierze odpowiedni makijaż oraz pomoże Ci dobrać ubrania oraz dodatki. Następnie oddaj się w ręce fotografa i czekaj na błysk fleszy! Nie ograniczaj się do jednej stylizacji. Aby podkreślić Twoje naturalne piękno czekają Cię, aż trzy różne aranżacje Twojego wyglądu Niesamowita przygoda czeka. Kto wie, może to przepustka do wielkiej kariery?

 

Prezent obejmuje:

  • Trzygodzinną sesję zdjęciową w trzech różnych stylizacjach,
  • Pomoc profesjonalnej wizażystki,
  • Profesjonalną obróbkę wybranych po sesji zdjęć,
  • Płytę DVD z wybranymi zdjęciami ozdobioną indywidualną poligrafią.

Wiemy jak ciężko jest znaleźć oryginalny prezent na walentynki, rocznicę czy też urodziny. Nie masz pomysłu na prezent dla kobiety? A może potrzebny Ci jest ekskluzywny podarunek dla mężczyzny? Z Chęcią Ci pomożemy! Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" to pomysłowy prezent na 18, 30 lub też 40 urodziny! To także świetny upominek dla wszystkich, którzy lubią błysk fleszy oraz świetną zabawę. Nie wiesz jaki prezent na Dzień Dziecka lub Dzień Kobiet sprawi najwięcej radości Bliskiej Ci osobie? Podaruj przeżycie i niesamowite wspomnienia!

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Do 3 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje sesję fotograficzną w studio - 3 stylizacje z udziałem w sesji wizażystki - profesjonalny makijaż, ułożenie włosów, pomoc w doborze odzieży i dodatków, profesjonalną obróbkę wybranych po sesji zdjęć (15 sztuk) oraz płytę DVD z gotowymi wybranymi zdjęciami.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Lokalizacja

Realizacja:

Soleil

Wszystkie oferty Partnera
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje