(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Katowice

Nowość
5.0 1 Opinii

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Katowice


Katowice
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

184,99 zł

184,99 zł

O prezencie

Tajemnica, zagadka, igranie z losem i niebezpieczna historia... Emocje, adrenalina i strach…Odkryjcie, z czym wiąże się Przygoda w Escape Roomie dla Przyjaciół w Katowicach i spotkajcie się z misterną tajemnicą. Wybierzcie jeden z dostępnych pokoi i zanurzcie się w wir historii, których nie chcieliście poznać. Współpracujcie i zachowajcie spokój - to z pewnością pomoże Wam w ucieczce z niebezpiecznej pułapki. Jesteście gotowi na wyzwanie?


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Pokoje przeznaczone są dla osób od 16 roku życia.

Jakie pokoje możemy wybrać?
Przygoda odbędzie się w jednym z następujących pokoi:

- Krasnoludzki Browar (Poziom trudności: zaawansowany, Gatunek: fantasy): Jak dużo jesteś w stanie zrobić, by zdobyć sławetne piwo krasnoludów? Do czego posuniesz się, by wypróbować zimnego portrera, tworzonego z najlepszych gatunków chmielu? Jak głosi legenda - najlepszy porter produkowany był w krasnoludzkim browarze, należącym niegdyś do słynnego Orifuna Bottlehed'a. Górski Portret Podziemny to nie było piwo - to podróż do krainy rozkoszy i niesamowitego smaku. Właśnie dlatego jego receptura była pilnie strzeżona. Krasnoludy, mimo że opuszczały browar w pośpiechu, pamiętały, by ukryć w nim cenny przepis. Właściciele nigdy już nie wrócili do browaru, ale... aparatura wytrzymała próbę czasu, więc jeśli chcesz z towarzyszami rozkoszować się najlepszym piwem, to "wystarczy" odnaleźć recepturę i rozgryźć, jak uruchomić maszynerię krasnoludzkiego piwowara.

- Laboratorium Tesli (Poziom trudności: średnio-zaawansowany, Gatunek: fabularny): Wielki naukowiec, Nikola Tesla potrzebuje Twojej pomocy. Tesla. Pomocy. Twojej. Weź udział w testowaniu jednego z pierwszych radioodbiorników. Pomóż Nikoli sprawdzić, czy jego odbiornik jest w stanie odebrać sygnał ze Stanów Zjednoczonych. Jednak uruchomienie urządzenia nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Tesla ma swoje dziwactwa, a odpalenie odbiornika wymagać będzie główkowania i odbycia pewnej, malusieńkiej podróży.

- Póki Śmierć Nas Nie Rozłączy (Poziom trudności: średnio-zaawansowany, Gatunek: fabularny): Odkryjcie, że Śmierć można polubić, bo... to całkiem fajny facet. Fakt - to on decyduje, kiedy kończy się czyjś czas, a kogo jeszcze warto potrzymać wśród żywych, ale cóż... nie każdy ma pracę marzeń. Nieważne. Ważne, że któregoś dnia Pan Śmierć zauważył w swojej pracowni tajemniczą przesyłkę bez nadawcy, z dołączoną enigmatyczną informacją: "Tylko oni mogą to naprawić". Czyżby nadeszła wreszcie chwila, o której Śmierć myślał latami? Czy jednak chodzi o coś innego? Sprawdźcie to i pamiętajcie o... uczuciach - nawet do znajomych. Potęga miłości nie ma granic.

- Aresztowani (Poziom trudności: dla wszystkich, Gatunek: fabularny): Katowice, rok 1932. Ty i grupa Twoich przyjaciół zostajecie oskarżeni o przestępstwo, którego nie popełniliście. Jednak z tego koszmarnego snu nie możecie się tak łatwo przebudzić. Zostajecie aresztowani i osadzeni, a Wasza sprawa podejrzanie dynamicznie nabiera tempa. Sprawiedliwość, którą znaliście do tej pory, możecie wsadzić między bajki. Jesteście zdani wyłącznie na siebie - spryt, zimną krew i wolę udowodnienia światu, że jesteście niewinni. Po kilku godzinach pobytu w zimnej celi zauważacie, że policjant, którego zadaniem jest Was pilnować, został zawołany przez przełożonego. Zostaliście sami. Nie wiecie, ile macie czasu, więc to nie pora, by go marnować. Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Wykorzystajcie sytuację i ucieknijcie ze strasznego Aresztu. Tylko... czy zdążycie?

Jaskinia Mistrza Shinobi (Poziom trudności: zaawansowany, Gatunek: fabularny): O panowaniu nad duchem i ciałem wojowników Shinobi krążą niesłychane legendy. Twoje marzenie właśnie się spełnia - idziesz w ślady najbardziej znamienitych wojowników i rozpoczynasz naukę pod okiem mistrza Shinobi. Twój upór i determinacja pozwoliły odnaleźć tajemniczą jaskinię, w której znajduje się siedziba mistrza. Teraz musisz poddać się próbie, która sprawdzi nie tylko Twoje ciało, ale także Twą psychikę. Musisz udowodnić, że jesteś odpowiednią osobą do pobierania nauki u mistrza. Odpowiednią osobą, by zostać wojownikiem Shinobi. Wejdź do jaskini bez strachu, niech Twój umysł będzie spokojny, ręka pewna, a nerwy stalowe. Jeśli przejdziesz wszystkie próby, ujrzysz oblicze mistrza. Pokaż, co potrafisz...

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół | Katowice to oryginalny prezent dla przyjaciela lub przyjaciółki, pozwalający wspólnie wybrać się na niezapomnianą przygodę. Voucher na Escape Room na Śląsku to okazja, by wejść do świata mrocznych tajemnic i spróbować je rozwiązać.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 16 lat. Z przeżycia można korzystać cały tydzień. Gracze mają do wyboru jeden z kilku pokoi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mystery Machinery Escape Room & Laser Tag

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Joanna W.

Pokój przygotowany perfekcyjnie, poziom zagadek wysoki. Obsługa bardzo miła i pomocna. Na pewno to powtórzymy!

Patrycja

Było super, interaktywny pokój rządzi ;)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.