Rodzinna Przygoda w Parku Ogrodzieniec | Katowice (Okolice)

4.0 14 Opinii

Rodzinna Przygoda w Parku Ogrodzieniec | Katowice (Okolice)


Katowice (okolice)
1-7 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

198,99 zł

198,99 zł

O prezencie

Chcecie wybrać się na wycieczkę z dziećmi, która dostarczy walor edukacyjny? Rodzinna Przygoda w Parku Ogrodzieniecto świetny wybór! Przekonajcie się sami ile atrakcji czeka na Was w tym malowniczo położonym parku! Park Miniatur przedstawia cały region w skali 1:25, Dom Strachów i Legend przyprawi Was o ciarki na plecach, a Park Doświadczeń Fizycznych jest wyposażony w aż 35 urządzeń. Oprócz tych atrakcji czeka jeszcze ogromny Park Rozrywki, a to wszystko w jednym miejscu!

Co zawiera prezent?
Bilet wstępu dla 2 osób dorosłych i maksymalnie 5 dzieci do: Parku Miniatur, Domu Strachów i Legend, Parku Doświadczeń Fizycznych oraz Parku Rozrywki.

Ile czasu trzeba zarezerwować na pobyt w Parku?
Średni czas pobytu to około 4 godziny.

Czy wiesz, że…
Park Miniatur Ogrodzieniec znajduje się tuż obok ruin Zamku Ogrodzieniec, budowanego w XIV i XV wieku. Przygodę w Parku Ogrodzieniec warto połączyć ze zwiedzaniem ruin zamkowych!

Przygoda w Parku Ogrodzieniec sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent urodzinowy, prezent dla rodziców.

Chciałbyś podarować komuś przeżycie, z którego może skorzystać z dziećmi? Przygoda w Parku Ogrodzieniec to doskonały podarunek urodzinowy dla dzieci najmłodszych, jak i tych trochę starszych! Wspaniały pomysł na prezent dla młodych rodziców, którzy chcieliby gdzieś “wyskoczyć” ze swoimi pociechami! Podaruj bliskim rodzinną przygodę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3-4 godziny

Uczestnicy

1-7 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wizytę w Parku Miniatur, Domu Strachów i Legend, Parku Doświadczeń Fizycznych oraz Parku Rozrywki dla 2 osób dorosłych oraz maksymalnie 5 dzieci.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Park Ogrodzieniec

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.0 14 Opinii

Piotr

Bardzo przyjemne wrazenia, zabawe oceniam pozytywnie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.