Szkolenie w Symulatorze Lotu | Poznań

Zobacz film
5.0 4 Opinie

Szkolenie w Symulatorze Lotu | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Czy będąc dzieckiem marzyłeś o tym, by zostać kapitanem samolotu pasażerskiego? A może chciałbyś wzbić się w niebo wysoko jak ptak i oglądać świat z niecodziennej perspektywy? Szkolenie w Symulatorze Lotu to coś idealnego dla Ciebie! Zasiądź za sterami ogromnej latającej maszyny, zapnij pasy i rozpocznij niezwykłą przygodę w przestworzach! Najpierw, kilka minut poświęcisz na zapoznanie się z kokpitem, a gdy oswoisz się z maszyną, rozpoczniesz niemal godzinny podniebny lot. A to wszystko, pod okiem instruktora, który przybliży Ci tajniki pilotażu. Dzięki systemowi wizyjnemu, otaczającemu cały kokpit, szybko zapomnisz, że to tylko symulacja. Przećwiczysz procedury startu i lądowania oraz sprawdzisz swoje umiejętności w locie, mierząc się z ekstremalnymi sytuacjami. Od teraz, Ty przejmujesz dowodzenie nad potężnym powietrznym statkiem w wybranych przez Ciebie warunkach pogodowych. Wszystko w Twoich rękach! Konkretna dawka emocji gwarantowana! 

Prezent obejmuje:

  • wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy),
  • opiekę instruktora,
  • trening na symulatorze lotu w różnych warunkach atmosferycznych i w różnych sytuacjach,
  • kartę pokładową.
 
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla fana lotnictwa? Twoja bliska osoba chciałaby odbyć lot za sterami samolotu? Szkolenie w Symulatorze Lotu to przygoda której szukasz! Trening w symulatorze to idealny upominek dla Przyjaciela, Męża, Chłopaka czy też Taty. Ten niezapomniany podarunek z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie, która lubi nowe wyzwania i chce sprawdzać swoje możliwości! Podaruj wyjątkowy voucher prezentowy już dziś!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 minut na zapoznanie się z kokpitem+55 minut lotu (60 minut)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/.  Kokpit to wyjątkowo wierna replika prawdziwego samolotu, gdzie wszystkie kontrolki, przełączniki, wyświetlacze i dźwignie działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości! Pamiętaj, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!


Sprawdź na mapie


Realizacja

GearUP!

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Grzegorz

Super zabawa, wrażenia lepsze niż się spodziewałem i jeszcze się czegoś nauczyłem.

Mateusz

Bardzo fajny prezent.

Marzena

Serdecznie polecam prezent w formie symulatora lotu w Poznaniu. Zaczynajac od fachowej i sympatycznej obslugi, poprzez sam symulator ktory dostarczyl bardzo realnych wrazen przy p rofesjonalnym szkoleniowcu, zabawa byla ogromna i obdarowany byl zachwycony prezentem.

Monika

Wszystko było perfekcyjne.:-)

Tomasz R.

Szkolenie w Symulatorze Lotu " Gear Up " pozwala spełnić marzenia o lataniu . Siedząc za sterami symulatora wśród przyrządów , przełączników , kontrolek , słysząc pracujące silniki, odczuwając ich wibracje i patrząc przez okna kokpitu czułem że to jest prawdziwy samolot. Oczywiście wisienką na torcie , jak ujął to mój drugi pilot, w którego rolę wcielił się instruktor któremu dziękuję za opiekę i przekazaną wiedzę , było samodzielne lądowanie. Po komendzie że samolot jest mój i ja decyduje , adrenalina była tak duża że zapomniałem oddychać. Wrażenia są niesamowite i nie do opisania. Tylko szkoda że czas szybko płynie i nim się obejrzałem godzina minęła i trzeba było kończyć tą niesamowitą przygodę. Jednak mam nadzieje że będę miał okazje wrócić do kokpitu w Gear Up i przeżyć jeszcze raz te emocje . Jeśli ktoś chce przeżyć coś niesamowitego to tylko w Gear Up . Pozdrawiam cały zespół Gear Up i dziękuje za niesamowite wrażenia. Tomasz R.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.