JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poszalej jako Pilot Odrzutowca | Poznań

Poszalej jako Pilot Odrzutowca | Poznań


Poznań
1 os.

279 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
279 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz uczucie krążącej we krwi adrenaliny? Chcesz doładować swoje akumulatory pozytywną dawką energii? Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest oderwać się od ziemi i poczuć swobodę niekończącej się wokół przestrzeni. Spróbuj swoich możliwości w profesjonalnym symulatorze lotów i Poszalej jako Pilot Odrzutowca ! Najpierw, zapoznasz się z kokpitem, a potem wolant należy do Ciebie! A to wszystko będzie się działo pod okiem doświadczonego instruktora, w jedynym takim symulatorze w Polsce. Żadna gra komputerowa nie dostarczy Ci takich wrażeń! Dzięki systemowi wizyjnemu, otaczającemu cały kokpit, szybko zapomnisz, że to symulacja, a wirtualne manewry sprawią, że Twoja głowa oszaleje! Lot odrzutowcem  to zabawa bez trzymanki – wszelkie akrobacje dozwolone, a prędkość ustalasz Ty!

Prezent obejmuje:

  • wstęp teoretyczny przed lotem (zapoznanie się z kokpitem, omówienie scenariuszy),
  • opiekę instruktora,
  • trening na symulatorze lotu,
  • kartę pokładową.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
Osoby poniżej 13 roku życia mogą zrealizować lot jedynie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Korzystanie z Symulatora Lotu nie jest wskazane dla osób cierpiących na epilepsję, klaustrofobię, zawroty głowy, z zaburzeniami psychicznymi, posiadających rozrusznik serca oraz w ciąży. Osoby takie powinny podejmować decyzję o skorzystaniu z Symulatora Lotów po konsultacji z odpowiednim lekarzem-specjalistą i ocenie własnego stanu zdrowia.

Czy wejdę na pokład prawdziwego samolotu?
Nie, natomiast Symulator Lotów jest urządzeniem o profesjonalnym charakterze, wyposażonym w skomplikowaną aparaturę techniczną odwzorowującym zachowanie prawdziwego samolotu.

Z jakim wyprzedzeniem należy stawić się na miejscu realizacji?
Na miejscu realizacji należy stawić się nie później niż 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia realizacji?

Rozbudź nową pasję Twojego chłopaka, dziewczyny, rodzeństwa - każdego kto jeszcze nie podejrzewa, że lotnictwo to jego nowe hobby. Poszalej jako Pilot Odrzutowca  to doskonały prezent dla Twoich przyjaciół i bliskich, którzy nie obawiają się prędkości i zawrotów głowy. Ten niezwykły prezent sprawdzi się doskonale na każdą okazję: na Urodziny, święta lub inną wyjątkową okoliczność. Pozwól komuś bliskiemu, choć na trochę zostać wirtualnym pilotem! Spraw komuś odlotowy voucher prezentowy, a sam zostań pasażerem niezapomnianego lotu!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 min na zapoznanie się z kokpitem + 25 min szalonego latania (30 minut)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się także osoby oglądające. Dwie z nich mogą zasiąść w kokpicie, za siedzeniami pilota i instruktora. Dla pozostałych osób przygotowane zostały fotele lotnicze (max. 6) w części ogólnodostępnej z poglądem na żywo z kamery zamontowanej w kokpicie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem GearUP!, dostępnym pod adresem http://www.gearup.aero/regulamin/. Pamiętaj, aby pojawić się na odprawie najpóźniej 15 minut przed planowanym lotem!



LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (8)

Wszystkie opinie(8)
1 2 3 4 5
Piotr K.

Super zabawa, profesjonalna obsługa. Prezent spełnił moje oczekiwania.

Piotr G.

Wszystko bolo w jak najlepszym porzadku.

Henryk S.

Super przeżycie godne polecenia. Bardzo miła obsługa odpowiedzą na każde pytanie. W 100%polecam.

Filip

Polecam. Super przeżycie.

Krzysztof D.

Polecam, Super wrażenia, fachowe podejście.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.