(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj "Ulicę Żywiołów EC1" dla Dziecka | Łódź

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj "Ulicę Żywiołów EC1" dla Dziecka | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,99 zł

49,99 zł

O prezencie

Połączenie niezwykłej zabawy i nauki, to zawsze dobry pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Eksploracja Ulicy Żywiołów EC1 dla Dziecka w Łodzi to coś więcej niż zwykła atrakcja. Ta niecodzienna wystawa mieści się na trzech piętrach i zapewnia szansę na poznanie pięciu żywiołów: wody, powietrza, ognia, ziemi i życia. Ulica żywiołów to ponad 1500 metrów kwadratowych, wypełnionych po brzegi atrakcjami, które angażują zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. Poznaj świat żywiołów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wejście do Ulicy Żywiołów w Centrum Nauki i Techniki EC1. Przeżycie przeznaczone jest dla jednego dziecka i jednej osoby dorosłej.

Ile czasu trwa wejście?
Wejście potrwa około 2 godzin.

Do jakich dzieci skierowana jest wystawa?
Wystawa skierowana jest głównie do dzieci w wieku 3-10 lat, ale atrakcje angażują także osoby dorosłe. Ponadto dzieci do 2 roku życia są zwolnione z opłaty za bilet wstępu.

Poznaj "Ulicę Żywiołów EC1" dla Dziecka | Łódź to znakomity, angażujący i edukacyjny prezent dla dzieci w Łodzi. Pozwala odwiedzić fantastyczne miejsce i spędzić czas, łącząc zabawę i naukę. Podaruj praktyczny podarunek i zapewnij bliskim niezapomniane emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednego dziecka i jednej osoby dorosłej. Wystawa skierowana jest głównie do dzieci w wieku 3-10 lat, ale atrakcje angażują także osoby dorosłe. Dzieci do 2 roku życia są zwolnione z opłaty za bilet wstępu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

EC1 ŁÓDŹ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.