(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Wrocław

5.0 2 Opinii

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Wrocław


Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

“Wsiąść do pociągu byle jakiego. Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet”. W tym przypadku nie potrzebujesz ani bagażu, ani biletu. Pociąg też nie może być byle jaki. W końcu usiądziesz za pulpitem sterowniczym i sprawisz, że ten wielki kolos ruszy. Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu we Wrocławiu to niezwykła, kolejowa podróż, po torach całej Polski. Obierz trasę widokową, mijaj najpiękniejsze dworce kolejowe, podziwiaj niezwykłe mosty i estakady. Wszystko zależy od Ciebie, w końcu to Ty prowadzisz cały skład. Zobacz, co maszynista czuje, kiedy po torach sobie pruje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje prowadzenie pociągu w specjalnym, profesjonalnym symulatorze. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Sama jazda jako maszynista pociągu potrwa 45 minut.

Jaki pociąg poprowadzę?
Zostaniesz maszynistą pociągu ET22.

Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu | Wrocław sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatki, prezent dla nastolatka, prezent na urodziny

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Dziecka we Wrocławiu? A może potrzebujesz niesamowitej niespodzianki dla męża - fana kolei? Zostań Maszynistą w Symulatorze Pociągu we Wrocławiu to niezwykła wyprawa do świata kolei. To nie jest zwykły symulator pociągu, to niesamowita przygoda, spełniająca marzenia o poprowadzeniu pociągu. Voucher na symulator pociągu to super prezent z okazji imienin lub mikołajek. Spełnij marzenia, wybierając niecodzienne przeżycie, wzbudzające emocje.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Osoba obdarowana powinna stawić się na miejscu realizacji 15 minut przed wyznaczonym czasem przeżycia. Organizator zapewnia symulator oraz opiekę instruktora.
Osoba obdarowana będzie realizować przeżycie w symulatorze ET22.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Natura Tour Wrocław

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Patryk P.

Wszystko super. Nie zapomniane doświadczenie, symulator super sprawa .

Marcin A.

Super Przeżycie dla mojego 11 letniego Syna bycie Maszynista Gorąco polecam

***

wyjątkowy prezent - zostań maszynistą lokomotywy ET 22 zdecydowanie polecam dla wszystkich pasjonatów kolejnictwa, ale i wielu tych, którzy chcą choć trochę poczuć tę wyjątkową atmosferę i na chwilę stać się maszynistą lokomotywy ET 22 .. profesjonalny symulator zapewnia moc wrażeń, idealnie odzwierciedlających i pracę maszynisty, jak również odczucia zapewniane przez pracę samego symulatora (jazda jak w prawdziwej lokomotywie) .. jeśli dodamy pomoc doświadczonego instruktora to czas spędzony w symulatorze biegnie bardzo przyjemnie, ekscytująco, a co za tym idzie .. niestety szybko .. ale naprawdę warto obdarować prezentem kogoś, komu bliska jest tematyka kolejowa (choć nie tylko) sprawiając wielką przyjemność i radość .. pozdrawiam

Maciej Ch.

Coś cudownego, polecam wszystkim miłośnikom kolei. Dziękuję za opiekę wyrozumiałemu Instruktorowi.

ireneusz s.

super zabawa bardzo fachowa obsługa mogła by być zamontowana kamera za plecami żeby można było pochwalić się znajomym ale poza tym super

Zobacz inne propozycje